Анонси

Купить батарею на телефон в partsoutlet.ru

Сьогодні, більшість з нас не може уявити і дня без мобільного телефону. Сучасний мобільний телефон – це не просто пристрій для дзвінків, а багатофункціональний гаджет з безліччю функцій.

Батареи  для телефона - покупка на partsoutlet.ru

У вас появилась необходимость в покупке батареи на телефон? Сайт partsoutlet.ru поможет решить проблему, купить батарею на телефон можно очень быстро, тут найдутся батареи к телефона на любой вкус.
Всі ми стикалися з моментом, коли у нас батарея сідала, і якщо це відбувається занадто часто, то вам необхідно задуматися про покупку нового акумулятора мобільного телефону. Отже, для початку розберемося, від чого залежить швидкість розрядки акумулятора в телефоні:
-Від початкової ємності вашого акумулятора, зрозуміло, чим вища ємність, тим довше пропрацює Ваш гаджет.
- Так само впливає від рівня енергоспоживання вашого телефону, дуже залежить від яскравості дисплея, підсвічування клавіатури, наскільки далеко ви перебуваєте від радіовежі.
- Наскільки активно ви користуєтеся телефоном, дуже багато енергії йде на перегляд відео і серфінгу в інтернеті.
- Ну і меншою мірою від саморозряду батареї.
При виборі нової акумуляторної батареї, звертайте увагу на тип батареї, її ємність (вимірюється в ампер-годинах Ah, або міліампер-годин mAh), заявлену тривалість роботи телефону в режимі розмови та очікування. Слід пам'ятати, що тривалість роботи зазначена виробником, буде дуже завищена, так як вони вимірюють її при мінімальних навантаженнях.
Сьогодні можна зустріти три основних типи акумуляторних батарей для мобільних телефонів: Нікель-металгідридні (NiMH), літієво-іонні (Li-ion) і літій-полімерні (Li-Pol).
Нікель-металгідридні акумулятори, плюсом таких батарей є низька собівартість і великий термін експлуатації, ну а негативними якостями – великий розмір і вага, а так само необхідність періодично повністю розряджати батарею, що б відновити її початкову ємність.
Ці батарейки, зустрічаються досить рідко, в основному в дешевих старих телефонах.
Найбільш поширені в наш час літієво-іонні акумулятори мають високу ємність, при відносно невеликому розмірі, так само вони не настільки вибагливі в обслуговуванні, але термін їх служби складає близько 2-3 років, не залежно від того, працювала батарейка або лежала на складі. Уникайте впливу на батарею механічних факторів, дії високих і низьких температур і підвищеної вологості.
Останнім часом все більшого поширення набувають літієво-полімерні акумуляторні батареї. У них найвища ємність, при невеликому розмірі, але і самий короткий термін служби. В основному, дані батарейки встановлюють у новітні, надтонкі девайси.
Для надійної роботи вашого телефону, придбайте його з характеристиками, рекомендованими виробником вашого девайса, для цього можна заглянути в техпаспорт пристрою.