Анонси

Нерухомість в Краснодарі без посередників

Квартири, що знаходяться в будинках по всьому березі річки Кубань в Краснодарі - Це квартири функціональні, що нагадують великий флагманський корабель. Крім того, вони елегантні за власним стилем як шиття золотом на еполетах і захоплююче величаві як грот-щогла корабля, що пронизує небеса.

Нові технології, застосовувані в їх будівництві, дозволили зробити конкретно такі будинки, що відповідають всім нормам і ГОСТам, а головне - запитам самого неповторного споживача. Цей невеликий автономний світ сучасного житлового комплексу передбачає все для справжнього життя кожного його жителя. Підземні парковки, автономна теплотраса, розвинена інфраструктура, в тому числі послуги сфери обслуговування - гідний набір частин для справжнього життя.

Новобудови Краснодара мають комфортну планування, яка дуже гармонійно взаємодіє як з дизайном, так і з новими технологічними рішеннями. Виконана внешневнутренняя оздоблення квартир високої якості. У будинках - відмінно вентильовані фасади, швидкісні ліфти. При прийнятті рішення придбати будинок в Краснодарі, настійно радимо свою увагу направити на квартири в будинках нових житлових комплексів.

Знаходяться в самому центрі столиці вони дають можливість своїм мешканцям з радістю насолоджуватися життям: зустрічати ранкові сонячні світанки і романтичні вечірні заходи сонця. Цьому сприяють пропоновані нами пентхауси для відбулися покупців у чудових новобудовах Краснодара. В їх передбачені тераси, зимові сади. Гладкі поверхні будівель чудово відображають ніжні промені сонця і завзяття покупців жити в красивих будинках. Всі Ваші бажання з придбання відповідної квартири нами будуть почуті. У нас є великий вибір пропонованих квартир різних за своєю площею і плануванням, також по ціни.