Анонси

Аспекти ремонту деревного фундаменту

Будинки, побудовані з дерева, і простояли 40-50 років, потребують поточного, або капітального ремонту. Необхідність і розміри ремонтних робіт визначаються залежно від результатів обстеження стану будівлі. Більш відповідальна частина будинку - це фундамент.

Если вас интересуют замороженные соки, стоит заглянуть на этот сайт lasunka.com вы найдете замороженные соки отличного качества и по доступной цене.

Саме через вади, що з'явилися від природних впливів за довгий період експлуатації, в фундаменті мають місце перекоси в дверних і віконних отворах. Якщо в стародавньому дерев'яному будинку з'явилися труднощі з закриванням дверей і вікон, слід провести ремонт деревного фундаменту. Стан фундаменту можна побачити, якщо поряд з ним викопати яму по периметру споруди з шириною 50 -70 см. У проблемні ділянки забиваються відрізки арматури. У місцях повного руйнування матеріалу фундаменту його слід стовідсотково видалити. Периметр заливається бетоном і служить опорою для будови.

Для фундаментів, викладених з цегли, зорова перевірка потрібна для виявлення тріщин і матеріалу, який у фундаменті почав розсипатися. Все, що відділяється від кладки, копітко прибирають. Потім по периметру забиваються анкери і до них прив'язують арматуру дротом, або з'єднують зварюванням. Дно траншеї заповнюють піском і пізніше щебенем. Вище рівня поверхні ґрунту встановлюють опалубку і заливають приготовлену конструкцію бетоном. Ці роботи сприяють підвищенню площини опори для будови і попереджають подальшу просідання будівлі.

Якщо деревне будова має зорові тріщини по своїх стінок, то фундамент міняють на сто відсотків, за раніше піднявши просевшие місця. Стародавня кладка віддаляється і заливається цільна новенька конструкція опори для дому. Розробка спорудження фундаменту зберігається згідно з усіма правилами та вимог при будівництві та розрахунку таких конструкцій.