Анонси

Імітація бруса при обробці фасаду

Невід'ємна частина будівництва будинку - це обробка фасаду. Очевидно, клієнт у виборі між штучними і натуральними матеріалами обробки дасть перевагу натуральним. Але не варто недооцінювати гідності імітації бруса. Оздоблення фасаду будівлі штучним брусом робить його зовні схожим на реальний зруб або хатинку, при цьому обшивка штучним матеріалом на сто відсотків відповідає стандартам обробки каркасних будівель.

Тим паче на такий матеріал як імітація бруса ціна більш ніж прийнятна. Штучна імітація бруса вживається для внутрішніх і зовнішніх робіт з оздоблення стін колод, цегли, шлакоблоку, піноблоку і газобетону. Час від часу зустрічаються і стелі обшиті цим матеріалом. Стандартно прийнято для внутрішньої обробки використовувати вузенький брус, що візуально робить вище рівень стель.

Для зовнішньої обробки краще широка дошка. При будівлі каркасного будови не вимагається підготовча підготовка стінок для обшивки не натуральним брусом, що зберігає час і гроші. Створення імітації бруса може бути з різною деревної породи, але великим попитом користується модрина і сосна. Такий дошці притаманні всі властивості, що й природного.

На відміну від натурального бруса, який після закінчення часу покривається тріщинами, штучний проходить термообробку, має зовсім гладку поверхню, правильні форми ліній і пазів без недоліків. З виворітного боку бруса виготовлені особливі борозенки і пропили для циркуляції повітря. На якісно оброблену деревину дається гарантія на термін служби від П'ятнадцять до 20 років.