Анонси

Інверсійна покрівля - популярна розробка

Все більш актуальною стає інверсійна покрівля, за допомогою якої можна відшукати комфортне застосування місця даху. Деякі господарі величезних приміських будинків встановлюють її, для того, щоб потім розташувати зелені майданчики або автомобільну стоянку.

Інверсійна покрівля (Від лат. Inversio - перевертання, перестановка) - покрівля, структура якої можна сказати «перевернута» на відміну від класичної. Іншими словами порядок пристрою інверсійної покрівлі, розташовується гідроізоляційний шар під шаром утеплювача, точніше на поверхні бетонного перекриття (підстави покрівлі). Потім майстри займаються утепленням, так як на теплоизолятор впливає світ навколо нас, ось тому необхідно врахувати особливість - не заходити до механічні реакції і бути надійними до механічних несправностей, які не гнити і не вбирати рідину, також володіти геометричними розмірами, враховуючи товщину.

Встановлюється інверсійна покрівля дуже легко, але з умовою, що у вас є все потрібне. За власної конструкції інверсійна покрівля дуже ідентична з традиційною баластної покрівлею. Починати роботу рекомендується з укладання гідроізоляції та утеплювача, а зверху укласти шар графия і килим фільтруючого матеріалу. У роботі також вживаються підпокрівельні плівки. Якщо існує можливість використання даху, то майстри рекомендують бетонувати ділянки покрівлі, хорошим рішенням стане укладання тротуарною плиткою. Крім того, потрібно верхній шар інверсійної покрівлі робити так, щоб вода могла пропускатися в обох напрямках.

Принцип устрoйств інверсійної покрівлі оснoвивaeтся на обeспеченіі надeжной зaщіти гідроізoляціoнного слoя, котoрая в свoю очерeдь свобoдно распoлaгается нaд слoeм утeплітеля. У інвeрсіoнной покрівлі eсть преімущeства: вoзможность бистрoгo устрoйствa при любoй пoгoдe, нeт нeoбходімoсті мoнтaжa пaрoізоляціoнногo слoя крoвлі.