Анонси

Кладка пічної труби в особняку

Кладка пічної труби в особняку або будинку хоча і відноситься до легкої роботи, але вимагає особливих професійних знань. Два різновиди труб печей і камінів - це корінні і надсадно. Установка корінних труб відбувається на окремий фундамент, а не на сам опалювальний пристрій, на відміну від надсадний труб, встановлюваних конкретно на камін або піч.

Для корінний труби потрібно цеглу для кладки, але можливий і такий матеріал, як асбоцемент. Крім того, потрібен і ізоляційний матеріал,  тому що якщо ви вирішили придбати камін в Єкатеринбурзі, то слід зробити все вірно, інакше стіни печі або каміна будуть остигати стрімко, утворюючи конденсат. Стікає вниз конденсат руйнує кладку, а підсумком буде вихід з ладу вогнища опалення раніше покладеного часу і несподівані витрати на ремонт.

Непоганим варіантом стане установка глиняного або металевої плити при здібності, так як гладка поверхня труби не затримує виведення в атмосферу продуктів горіння, а означає, піч або камін прослужать довше. Такі труби встановлюють на залізобетонну плиту підходящої форми (квадратну, прямокутну, круглу). Форма плити обґрунтована конфігурацією труби. У плиті проробляється виїмка, щоб встановити саму димову трубу, а по краях потрібні бортики, що утворюють распушку. Зазори між распушки і плитою неодмінно заповнюються неспаленим матеріалом - піском, гравієм, цементно-глиняним розчином або іншим негорючим матеріалом. Вірно встановлена ​​пічна труба - Це запорука довготривалої та надійної роботи вогнища опалення. Пoмімo всегo прoчего, подобниe димоходи для печей і камінів нe coветуют устaнaвлівaть нa кутах і при перeceченіі cтен. Тaкже ці елeменти рeкомендуется випoлнять тoлько з трaдіціонного крacного кірпічa.