Поради з будівництва

Як грамотно вибрати житловий комплекс? На прикладі ЖК Відрадний.

Сучасна сім'я віддає перевагу житло з комфортом. Для цього слід обдумано вибрати місце проживання. Якщо недалеко від будинку буде все, що необхідно для зручного проживання, то безтурботне життя забезпечена. Особливо це актуально для великих міст.
Житловий комплекс

Житловий комплекс Відрадний може стати вдалим вобором

Втілити плани можливо при наявності комфортабельного житлового комплексу, наприклад
Житловий масив Відрадний http://vidradnyi.com.ua/. Слід підходити з усією відповідальністю до вибору ЖК, щоб ваші вимоги були максимально враховані. Потрібно брати до уваги наявні поблизу дитячі садки, школи, місце роботи. У вільний час вам захочеться провести дозвілля в облаштованому громадському місці. Тому звертайте увагу на розташування у районі паркових зон, кінотеатрів, розважальних центрів, клубів. Магазини і торгові центри, розташовані поруч, додадуть вашому житті додаткову зручність.
 
Наступним пунктом є доступність вибору планування квартири і поверху. В послуги багатьох забудовників останнім часом включені дані побажання покупців. Зверніть особливу увагу на комунікації, інфраструктуру, якість будівельних матеріалів. Від цього буде залежати рівень комфорту життя, дозволить уникнути зайвого ремонту та позачергових витрат.
 
У більшості випадків покупка квартири або котеджу розрахована на тривале проживання. Якщо ви купуєте нерухомість на кілька десятків років, задумайтеся про майбутнє нащадків. Навіть якщо ви їх не маєте зараз, через рік чи два вони обов'язково з'являться. Тому ознайомтеся з наявністю безпечних дитячих ігрових комплексів, розвилкою проїжджої частини. Дитячий садок повинен розташовуватися максимум в десяти хвилинах ходьби.

Які бувають житлові комплекси?

Архітектурне виконання комплексу варіюється від класичного до футуризму, як екстер'єру, так і інтер'єру. На даний момент, багатоповерхові будинки в Київі вважаються найбільш привабливими для покупців і банки активно видають кредити підзастава нерухомості. Потрібно відзначити проекти в під Київом. Перевагою таких будівель є невисока ціна за квадратний метр. Будинки відрізняються поверховістю, площею квартир. Будівельні компанії намагаються враховувати зростаючі вимоги клієнтів.
 
Сучасні житлові квартали мають достатньо плюсів перед старими будівлями. Але розвинена інфраструктура не є єдиним критерієм, який потрібно брати до уваги. Деякі об'єкти можуть обслуговувати тільки жителів комплексу та забезпечувати повну безпеку, а інші будуть загальнодоступними зі зниженою вартістю обслуговування. Залишається оцінити запропоновані варіанти і зробити крок.
 
Якщо вам вдалося зібрати достатньо грошей на купівлю власного житла, вибір у вас буде величезний. Різні житлові комплекси ростуть як гриби після дощу, є безліч пропозицій квартир у новому житловому комплексі «Відрадний» та інших районах. Вибравши комплекс подалі від галасливих міських вулиць, ви зможете насолоджуватися чистим повітрям і тишею. Але саме велике різноманіття часом ускладнює вибір, адже завжди хочеться знайти що-небудь ще краще.

Вдалий район забудови і налагоджена інфраструктура

Найголовніше – це не поспішати з вибором. Ось на що звертати увагу в першу чергу експерти радять:
  1. Якщо вам доводиться щодня добиратися на роботу, то розташування району може істотно позначитися на часі, що ви будете витрачати на дорогу;
  2. Якщо у вас є діти або старі батьки, то важливим буде переконатися, що поблизу є дитячий сад або школа, а також поліклініка;
  3. Добре, якщо поблизу є парк, озеро або інші місця відпочинку, де можна гуляти, набиратися сил і здоров'я.

Інфраструктура на території комплексу «Відрадний» (та неподалік) докладно описанна на цій сторінці: http://vidradnyi.com.ua/complex/infrastructure/

Важливо, щоб інфраструктура в цьому районі включала в себе зручну транспортну розв'язку, наявність продуктових магазинів та закладів громадського харчування. Не завадять також перукарня і спа-салон.

Як працюють експлуатаційні служби

Зазвичай за порядком і забезпеченням кожного житлового комплексу, наприклад, такого як жк Відрадний, стежить яка-небудь експлуатаційна служба. Наведіть про неї довідки, дізнайтеся, як будуть вирішуватися побутові проблеми, які напевно згодом почнуть виникати.