Поради з будівництва

Утепление балконов, лоджий

На першому етапі відбувається скління балкона або лоджії. Важливо пам'ятати, що повністю засклений балкон все одно не буде досить теплим, так як холодне повітря буде проникати крізь щілини в підлозі, стеля, фасадну частину і стінки.
У вас появилась необходимость в ремонте балкона и отделке лоджии? Сайт http://prom-alpinizm.com.ua/services/uteplenie-fasadov/uteplenie-balkonov-lodgiy поможет решить проблему, тут найдется ремонт балкона и отделка лоджии чудесного качества.
 
ЗображенняОтже, необхідно вжити додаткових заходів по утепленню. Встановлювати на балконі батареї центрального опалення не можна, значить, треба знайти інший прийнятний варіант утеплення.
 
Насамперед, рекомендується встановити на балконі систему «тепла підлога». Це забезпечить додатковий прогрів приміщення балкона або лоджії, а також дозволить регулювати температуру на ваш розсуд.
 
Наступний етап утеплення балкона – це герметизація від навколишнього середовища. Здійснювати таку герметизацію необхідно з граничною ретельністю, так як навіть невеликі щілини зведуть нанівець всі ваші зусилля.
Герметизація та утеплення балконів здійснюється за допомогою різних матеріалів – утеплювачів.
 
Зображенняутеплення балкона матеріали фото
 
Це може бути, наприклад, стіродур – екструдований пінополістирол зеленого кольору. Даний матеріал відрізняється високим ступенем міцності і стійкістю до впливу вологи, вогнестійкістю, хорошими теплоізоляційними властивостями.
 
У Києві утеплення балкона нашими фахівцями може здійснюватися і за допомогою такого поширеного матеріалу, як пінопласт. Існує два основних види пінопласту. Це пресової і беспрессовой пінопласт. За теплоізоляційними властивостями дані види практично один від одного не відрізняються, проте, пресової пінопласт володіє більшою ступенем міцності, тому для утеплення балкона рекомендується використовувати саме його.
 
Мінеральна вата – ще один досить поширений матеріал, який використовується в якості утеплювача. Відмінними рисами його є стійкість до вологи, вогню, дії високих і низьких температур, прекрасні шумо-і теплоізоляційні властивості.
 
ЗображенняЗазначимо, що актуальні ціни на утеплення балкона своєї квартири ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону.
Тільки після того, як утеплення балкона буде повністю завершено, можна приступати до його внутрішнього оздоблення. Не варто також забувати і про зовнішній благоустрій балкона.