Поради з будівництва

Современная система отопления

Сьогодні Україна переймає досвід і будівництво будинків передбачає облаштування досить ефективного методу обігріву – геотермальні опалювальні системи. Вони засновані на роботі геотермального теплового насоса.
Если вас интересует современная система отопления, можете ознакомиться на сайте termos.ua вы найдете систему отопления отличного качества и по доступной цене.
Ефективність такої системи, як зазначають експерти «Метроплекс», коли ведеться будівництво житлових будинків в Україні, полягає в якісному обігріві житла в холодну пору року і в кондиціонуванні спекотним літом.
ЗображенняНе секрет, що традиційні системи опалення характеризуються рядом недоліків, які призводять до того щоб, починаючи будівництво котеджів, будинків замовник шукає альтернативні варіанти. До недоліків відносять високі комунальні платежі, складність підключення до центральної магістралі, наявність пересушеного повітря, а також не безпеку застосування.
Особливості монтажу геотермальнои системи опалення при будівництві будинків в україні
Як вже зазначалося, Україна веде будівництво будинків під ключ з монтажем геотермальних опалювальних систем з застосуванням спеціальних геотермальних насосів. Вони працюють за тим же принципом, що всі сучасні теплові насоси, які виробляють теплову енергію з джерел з найменшим теплом, перетворюючи його і передаючи вже в більш теплий об'єкт.
кошторис на будівництво будинку в Україні
При цьому, розташовувати теплообмінники можна декількома методами:
1. В сучасні типові проекти одноповерхових будинків геотермальні теплообмінники встановлюють горизонтально. Труби, при цьому, розташовують на глибині до трьох метрів.
2. Вертикальне розташування передбачає буріння декількох свердловин для прокладки трубопроводу, глибина якого досягає ста метрів.
3. У водоймі, добротно фіксуючи теплообмінні труби, щоб уникнути їх піднімання на поверхню.

ЗображенняЗамовте безкоштовну консультацію і наш менеджер зв'яжеться з Вами у самому найближчому часі
Який варіант вибрати, кожен замовник вирішує самостійно. Варто відзначити, що, вирішивши побудувати будинок в Україні з геотермальної системою опалення вам не потрібно будувати велику котельню, так як дана система не перевищує розміри традиційної газовій котельні. При цьому, до позитивних сторін монтажу варто віднести його безшумність, тому конструкція може бути розташована не тільки на вулиці, але і вдома.
побудуйте будинок в Україні з Метроплекс
Ціна на монтаж геотермальної системи обігріву при будівництві житлових будинків в україні
Безперечно, остаточна ціна на будівництво будинку в Україні формується з усіх статей витрат та облаштування опалювальної системи тому не виключення. Тому кошторис на будівництво будинку в Україні в обов'язковому порядку передбачає, як вартість придбання обладнання, так і витрати на його монтаж. Ціна облаштування геотермальної системи значно вище традиційного газового опалення.
Однак ці витрати цілком компенсуються в майбутньому, так як немає необхідності постійно контролювати роботу обладнання, ремонтувати його і оплачувати рахунки за газ. Для установки грунтового насоса абсолютно немає необхідності отримувати дозвіл на його монтаж, так як дане обладнання абсолютно безпечно для людини і навколишнього середовища.
За рахунок всіх позитивних сторін геотермальні системи опалення активно розширюються у багатьох розвинених країнах світу. Геотермальний тепловий насос активніше набирає обертів популярності, так як він є не тільки ефективною опалювальною системою, але і кондиціонування.
Якщо ви також хочете стати володарем ефективної системи опалення, яка згодом допоможе заощадити кошти не тільки на будівництво житлових будинків в Україні, але і їх експлуатацію, то сміливо звертайтеся до експертів «Метроплекс» і ми з задоволенням допоможемо вам, будь то будівництво дачного будинку або розкішного заміського особняка.