Поради з будівництва

Полимин купить

Давайте для початку розберемося, з чого нам необхідно почати при виборі утеплювача для фасаду.
По-перше, необхідно, при можливості, купувати всю систему утеплення однієї і тієї ж торгової марки.
Если вас интересует Полимин купить, стоит заглянуть на этот сайт build.kvs-centr.com.ua вы найдете Полимин купить отличного качества и по доступной цене.
Сюди входить і клей для армування і утеплювача, грунтовка, профілі, фарба і штукатурка (можливе використання мінеральної штукатурки). Купивши систему утеплення, там же проконсультуйтеся, які дюбеля і утеплювач бажано використовувати з цією системою утеплення. І тоді у вас не виникне труднощів з гарантією якості на систему утеплення. Адже не секрет, що будь-який виробник сухих будівельних матеріалів дає гарантію 5-10 років, але за умови, що всі компоненти системи утеплення, а саме: грунтовки, декоративні штукатурки застосовувалися однієї торгової марки, а дюбеля і утеплювачі були рекомендовані для використання конкретно з цією системою утеплення.
Тому, найоптимальніший варіант - це проконсультуватися з фахівцями з систем утеплення фасадів, які не перший рік працюють на ринку, знають всі тонкощі кожної системи утеплення та, оглянувши вам об'єкт, зможуть запропонувати вам кращий варіант.
А що стосується саме вибору конкретної торгової марки системи утеплення, то ми зможемо запропонувати вам найрізноманітніші варіанти серед провідних торгових марок вітчизняного і зарубіжного виробництва, які зарекомендували себе на українському ринку.
Але коли клієнти задають нам питання: «А які клею ви рекомендуєте?», Наш відповідь однозначна - це клею від українського виробника «Polimin» (Полімін). Системи утеплення від Полімін - це ідеальне співвідношення якості і ціни.
А компанія АКТУ є офіційним дилером компанії «Polimin» на ринку Харкова і Харківської області. Також, ми зможемо запропонувати вам клею таких відомих брендів, як клей Ceresit, Knauf, Токан, Будмайстер, Момент, Kraisel, Master.
Отже, які ж матеріали нам потрібні для системи утеплення? Давайте розберемося поетапно на прикладі утеплення приватного будинку.
По-перше, - це грунтовка. Для грунтування і армуючого шару ми використовуємо: Контакт-грунт АС-3, глубокопроникающая універсальна грунтовка АС-7 від Полімін.
По-друге, - клей. Для створення армуючого шару і приклеювання утеплювача є найрізноманітніші клеї: клей для теплоізоляції "OPTIMIN", клей П-19, П-20, П-21 «POLIMIN», СТ 190, СТ 83, СТ 83 Pro, CТ 85 Pro, CT 180 Pro «CERESIT». Особливість цих клеїв в тому, що вони не тільки відмінно приклеюють пінополістирол і мінеральну вату, але за допомогою них можна як приклеювати плити утеплювача, так і створити шару не.
По-третє, - це утеплювач. До вибору цієї позиції необхідно підходити особливо уважно. Наші клієнти часто запитують, чому саме краще утеплювати житлові будинки - пінополістиролом або мінеральною ватою? Розглянемо мінуси і плюси кожного матеріалу.
Мінеральна вата.
Плюси.
З огляду на те, що мінеральна вата вироблена з натуральних гірських порід, вона стійка до впливу високої температури, а плавитися починає мінеральна вата після впливу температури від 1000 С і вище по закінченні двох годин. Тому, ми можемо з упевненістю сказати, що мінеральна вата - це негорючий матеріал. Також, мінеральна вата дуже стійка до широкого спектру хімічних речовин і є паропроникним матеріалом. Ще мінеральна вата володіє хорошою звукоізоляцією.
Мінуси. Вага мінераловатних плит значно вище, ніж у пінополістиролу. Невисока міцність, дуже низька жорсткість матеріалу. До мінусів також відноситься відсутність українських стандартів для застосування мінеральної вати в системах утеплення. Тому, всі вимоги прописуються в техумови самих систем утеплення.
Отже, при виборі між пінополістиролом і мінеральною ватою ми керувалися, перш за все, пожежною безпекою нашої системи утеплення.
пінополістирол
Його плюси: це міцний (міцність на розрив 80 кПа, на стиск - 130 кПа), але при це легкий матеріал, що робить його досить технологічним. Будучи не гігроскопічним матеріалом, пінополістирол не втратить свої теплоізоляційні властивості під впливом вологи. Ну, і звичайно ж, не варто забувати про такий важливий перевагу, як ціна. У пінополістиролу ціна в 2-3 рази нижче мінеральної вати.
Мінуси пінополістиролу: низькі звукоізоляційні показники, а також низький коефіцієнт паропроникності (12 х 10-6 г / (м.ч.Па). Температура вище 80 С призведе до часткового руйнування і деформації. Також, пінополістирол не стійкий до більшості органічних розчинників. також, пінополістирол повинен відповідати ДСТУ Б В.2.7-8-94, бути самозатухаючим і не підтримувати горіння.