Поради з будівництва

Літій і люмінофори

Електровек пропонує для вас як замовнику великий вибір продукції. Великий досвід роботи в цій сфері, висококваліфікований колектив, із робітників стажист і професіоналів, які мають особливе утворення, дозволяють нам бути конкурентоспроможними на даному ринку.

Крім продукції зі звичайних постійно користуються попитом металів, пропонуються літій і люмінофори.

Літій це сріблясто - білий метал, просто ріжеться ножем, широко використовується для виробництва анодів в хім джерелах струму на наведених основах і жорстких електролітів. Сплави, що містять цей метал йдуть на виготовлення прохолодних катодів для електровакуумних пристроїв. Чистий метал застосовується для дегазації, розкислення, рафінування міді, також для поліпшення властивостей сплавів з міді, нікелю, цинку. Принципове застосування рідкого літію - Він є теплоносієм в ядерних реакторах.

Люмінофори - це синтетичні речовини, вони здатні перетворювати різні види енергії в світлову. Вони діляться за типом збудження і бувають катодо-, фото-, електро-, радіо-, рентгено-, хемілюмінофори. Їх принципова риса - це колір і яскравість світіння, тривалість післясвітіння. Зазвичай їх вживають у вигляді тонких полікристалічних шарів, вони наносяться на внутрішню поверхню світяться екранів пристроїв. Наше підприємство пропонує люмінофори високої якості. Спец обладнання, найкращі аналітичні прилади і класні специ, дозволяють створювати деяку кількість видів люмінофорів. Будь-який замовлення буде виконано в строк, виробничі потужності, дозволяють створювати величезні обсяги. Купуючи літій, люмінофори від виробника, ви також отримуєте повний супровід, наші специ дадуть повні поради щодо використання.

Укладаючи тривалі договори, ви отримуєте знижки, еластична система знижок задовольнить самого прискіпливого замовника. Купуючи у посередників, ви ризикуєте придбати не доброякісну продукцію, неодмінно переплачуєте і зможете потрапити в руки безграмотних людей, які, не маючи спеціалізації, забезпечать вас не правильною інформацією. Звертайтеся до наших спецам, якість нашої продукції пройде всяку перевірку. Наше підприємство зарекомендувала себе посеред замовників якістю продукції та дотриманням термінів поставок.

 Стаття надана Електровек Сталь.