Поради з будівництва

Мінеральна кам'яна вата

Мінеральна кам'яна вата

Найприродніший, звичайний і довготривалий будматеріал - природно, це камінь. Мільйони років, починаючи з самих печер, людина досить нерідко використовував його для облаштування житла. Пізніше - для скульптур і декору. І саме тоді камінь знайшов найвужчий вигляд: його перетворили на вату і нитки.

Зробили це заради виконання нескінченної місії каменю - зберігати від появи холоду і всіх інших проблем.

Кам'яна «шуба» народжується для дому в жерлі вулкана як гірська порода. Пізніше габро, базальт і багато інші міцні освіти, які плавлять на заводах, а пізніше постійно крутять на центрифузі або при всьому цьому видувають потоками повітря. Тоді й необхідно відзначити, що замість кам'яної твердості матеріал в головному набуває непроникність для температур і стає базальтової або кам'яної ватою.

Інший головний вид мінеральної вати, шлаковий він пов'язаний з таким будматеріалом як метал, це побічний продукт для металлопроизводства. Шлаковату роблять таким же методом, що і кам'яну, тільки створюють їх з доменних шлаків. Правда, властивості для шлакової вати досить слабенькі. А ось саме скло, теж похідне у своєму роді від каменю (піску), у вигляді вати досить корисно. Теплова стійкість для скляної вати не так висока, як у кам'яній, при всьому цьому пружність, яка поєднана з іншими її плюсами, гідна всім для захоплення. Пружні волокна скловати спочатку дозволяють стискати її при процесі перевезення час від часу в 6 разів, також згинати просто при укладанні без якихось наслідків для властивості.

Природно, також існує багато інших теплоізоляційних матеріалів. Приміром, пух або хутро і були істотно ефективніше. Це здається забавно? Ну і особливо для будівельника. Адже будинок - це ж не одяг, він повинен бути дуже міцним, довготривалим і безпечним. Це йому, спочатку, забезпечує мінеральна вата. Вона практично не схильна хім розкладанню і тління (принаймні, в людський життя). Докладніше про це ущільнювачі на веб-сайті все ретельно описано.

Не підтримує горіння і не палає - а означає, тут вірно показана ситуація для пожежобезпеки будов. Правда, на це якість також впливають властивості смол і багатьох інших зв'язуючих, які вживаються для процесу формування блоків і панелей з мінеральної вати. У неї гарні шумоізоляційні і теплоізоляційні характеристики. Мінваті зовсім не складно надати відповідну твердість і форму. У вигляді панелей, блоків, і верств вона стійка при деформації і досить комфортна для монтажу. Який тут пух зрівняється з цим? Адже в цій справі легкість не завжди потрібна.

Джерело: venoton.ru