Поради з будівництва

Натяжні стелі в кухонному інтер'єрі

Кухня є одним з важливих приміщень будь-якого будинку. Саме тут родина збирається разом за обіднім столом, тут проходять свята та розповідаються анонси. Тому обробці кухні необхідно приділяти не менше уваги, ніж будь-якого іншого приміщення. Адже готування і посиденьки можна зробити ще приємніше, якщо зробити прекрасний інтер'єр.

І не останню роль в цьому гратимуть стелі, а конкретно дуже популярні сьогодні натяжні конструкції.

У журналах і каталогах можна побачити величезну кількість різновидів натяжних стель, кожний з яких виглядає як сама собою зрозуміла деталь інтер'єру. Але на те, який натяжна стеля підійде у вашу кухню, значно впливають особливості даного приміщення. Так, в дрібні кузні рекомендується встановлювати глянсові натяжні стелі. Володіючи відбиваючим ефектом, дані стельові конструкції візуально розширюють приміщення. Для декорування середніх і величезних кухонь можна використовувати світлі матові стелі. Такі поверхні «сумісні» з практично будь-яким дизайном кухонного інтер'єру і не потребують особливого доглядуНатяжні стелі в кухонному інтер'єрі.


Популярність натяжних стель в критеріях кухні обґрунтована їх практичністю. Натяжні конструкції влагоустойчиви з обох сторін, так що вони не бояться ні залишеного на газовій плиті чайника або каструлі, що виливають пар, ні потопів, влаштованих сусідами зверху. У процесі використання на поверхнях не осідає конденсат. Дизайнери радять встановити натяжна стеля на кухні частково так як матеріали, з яких робиться елемент оздоблення, не вбирають запахи і володіють антистатичними властивостями, що дає можливість уникнути раннього забруднення: до поверхні стелі не прилипає пил, кіптява і жир. У доповненні до цього сучасні натяжні полотна характеризуються високим ступенем звукоізоляцію, так що вашій бесіді або обіду не завадять сусіди зверху.

Цікаво, що натяжні стелі можна монтувати не тільки в сучасних квартирах. Вони підходять для установки в оселі старенької планування. Справа в тому, що натяжний полотно кріпиться не до основної стелі приміщення, а до його стінок засобом особливих конструкцій. Таким чином, обсипається штукатурка або тріщини на попередньому стелі не є який-небудь проблемою для господарів натяжних стель. А спільно з усіма недоліками натяжні стелі вдало приховують водопровідні, газові та труби вентиляції.