Поради з будівництва

Офісний бум в Санкт-Петербурзі на найближчі 2-4 роки

Згідно з цими даними, з початку поточного року в Санкт-Петербурзі введено в експлуатацію 40 5 тисяч кв. м. офісних приміщень. До кінця поточного року девелопери заявили, що введуть приблизно 100 дев'яносто тисяч кв. м. Фахівці вважають, що цієї кількості має вистачити для того, щоб задовольнити потреби орендарів за умови збереження сьогоднішнього обсягу попиту.

На думку аналітиків, в сьогоднішньому році офісні девелопери набагато підвищили рівень власної активності. Таким чином, спочатку Дві тисячі дванадцять року в процесі будівництва було приблизно 600 50 тисяч кв. м. офісних приміщень.

Велика частина з споруджуваних споруд приблизно 59%, можна віднести до класу В. Головним чином їх будують в Столичному районі. Приміщення офісного типу класу А за традицією будують в Столичному, Петроградському, Центральному, Адміралтейському і Василеостровском районах. Самими багатообіцяючими районами для втілення споруди бізнес-центрів, на думку експертів є Столичний (площа по Столичному проспекту: Сінна площа - площа Перемоги), також Петроградський район, і площі, розташовані біля станцій метрополітену. Принципово що найближчим часом нерухомість усіх регіонів відчуває тільки зростання у вартості через брак пропозицій на ринкуofice-v-spb.

У травні поточного року компанія NAI Becar сказала про те, що в першу три місяці Дві тисячі дванадцять року ціна оренди офісних приміщень зросла приблизно 1,5%. В рамках класу А середній рівень цін дорівнює Одна тисяча двісті р. за один ,, квадрат ,, за місяць або в доларовому еквіваленті Чотириста вісімдесят п'ять на рік, а в рамках класу В - Дев'ятсот 50 р. за квадратний метр за місяць або на рік Триста вісімдесят у.о. Специ зробили прогноз, що по підведеною підсумками поточного року ціна оренди офісних приміщень може бути подорожчає на 6%. Звичайно, все це має під собою цілком реальне обгрунтування, тому що в Санкт-Петербурзі швидко зростає попит на приміщення офісного типу. Тому що зростає кількість компаній, які були зареєстровані в минулому і поточному році. Відповідно всім новим компаніям, також і старим потрібні приміщення для розміщення в їх власних кабінетів. Цікаво, що південні регіони РФ тільки збільшують пропозиції, і дуже багато будують в дозволених для цього зонах, нерухомість сочи у зв'язку зі спортивними іграми відчуває більший пік власного розвитку за останні 10 років. Кількість нових будівель для туристів, офісних і для бізнесу перевалилося виключно в Дві тисячі дванадцять році в Один кварталі за 50 одиниць і з кожним місяцем виникають нові буд майданчика, завдяки субсидіям країни і зарубіжним інвесторам.