Поради з будівництва

Переїзд в приміський будинок або на дачу з вихованцями

Кожна людина має певні предмети гордості. Це може бути і новенька машина, і меблі, виконана з натурального дерева або як мінімум - великий плазмовий телевізор. У багатьох є домашні тварини, яким під час переїзду слід приділити належну увагу. Домашні вихованці є найскладнішим об'єктом у процесі переїзду.

Если вам нужны Языковые курсы Алматы, стоит перейти на этот сайт level-up.kz вы найдете Языковые курсы Алматы которые вас порадуют своим качеством.

Сомики в акваріумі, канарки в клітці, фікус в діжці, кішечки або собачки - живі істоти, які відчувають, що «щось не те» відбувається. Невизначеність і неприємні відчуття призводять до стресу, а може бути і до захворювання. Завданням компанії перевізника є втілення безболісного (як на фізичному рівні, так і морально) переїзду вихованців. Для цього слід дотримуватися легкі правила.

Для перевозу кішок і маленьких собак слід використовувати сумки-переноски. Для цього придбати переноску для котів можна тут і вони представлені в різних моделях. У випадку, коли на вулиці прохолодно, краще не морозити тварина: подовше потримайте його в будинку або в машині. Неодмінно запасіться пляшкою води, щоб у міру потреби напоїти тварину. У гарячу погоду воду можна використовувати і для змочування вовни вихованцеві. Підгодовувати тварину до поїздки слід рівномірно. Краще під час і після переїзду не залишати тварину. Якщо ви на Дві години закриєте улюбленця в кузові машини спільно з речами, улюбленець перенервувала і спрогнозувати його поведінку в даній ситуації важко. Для перевезення собак великих порід слід прийняти всі запобіжні заходи: надіти на тварина повідець і намордник (поводок можна поміняти м'якою шлеєю). А придбати повідці для собак киев тут обрати різні моделі. Собаку слід відмінно вигуляти до поїздки.

Не слід залишати улюбленця 1-го в салоні машини або в кузові. Він буде турбуватися, нестямно волати і кидатися по машині, що не сподобається володарям, а тим паче, стороннім людям. Перебування собаки в дуже теплому фургоні, який не провітрюється, може призвести до термічного удару. При перевезенні тварини в легковому автомобілі, слід висадити його, так, щоб воно не заважало водієві. Найкращий у цьому випадку варіант - пристебнути шлею до заднього ременя безпеки особливим методом, щоб обмежити рух тварини. У разі відсутності задніх ременів безпеки - краще висадити собаку на підлогу, так як знаходження тварини на сидінні - небезпечно: при різкому гальмуванні воно може травмуватися. Не дозволяйте, щоб собака висувала пику у вікно, вона може застудитися. Під час поїздки слід говорити з улюбленцем, погладжувати його, заспокоювати. Для собаки поїздка є великим стресом, не кажучи вже про зміну місця проживання.