Поради з будівництва

Споруда барбекю для дачі. Поради по ремонту своїми руками.

ЗображенняВи можете купити барбекю всіляких форм і розмірів у величезній кількості магазинів, але якщо ви серйозно ставитеся до барбекю і любите все будувати самостійно, що може бути прекрасніше, ніж зробити барбекю самому?

Матеріали, з яких побудовано це барбекю, досить дорогі, але зате воно прослужить довгі роки. Але якщо передумаєте то можете придбати барбекю для дачі в магазині і будь-якого виду.

Місце, вибране під барбекю, - це вимощена майданчик збоку від основного дворика. Так як сад великий, барбекю Герасимчука домінантою. Де б ви не вирішили встановити, майданчик під нього повинна бути або бетонованій, або вимощеній.

Необхідні інструменти для побудови дачного барбекю:

  • Спиртовий рівень
  • кельму;
  • кувалда;
  • долото;
  • Фуганок;
  • захисні окуляри;
  • захисні рукавички.

Зробіть дерев'яну раму, яка послужить тимчасовим шаблоном, за яким буде викладатися кам'яний гриль. Просушіть цеглини (без будівельної суміші), щоб зробити правильну кладку. Викладіть цеглу на шар будівельної суміші, зробленої з п'яти частин м'якого будівельного піску і однієї частини цементу, в суміш необхідно додати пластифікатор.

За допомогою спиртового рівня і укосу вивірити кладку. Тут плити покриття були використані як робоча поверхня.Покладіть плитку, яка буде служити вам направляє. Ви можете використовувати для цього плитку розміром 1x0,6 м або 0,6x0,6 м.

Щоб кладка була правильною, частина цегли необхідно буде обрізати. Обрізайте цеглу на м'якій поверхні, використовуючи долото і кувалду. Під час цієї роботи надіньте захисний одяг.

Коли висота кладки досягла рівня майбутнього столика, поверніть кілька цеглин, як показано на фото, таким чином вони будуть служити кронштейнами (опорою) для столика і жаровні. Перед остаточною установкою і зміцненням кронштейнів ще раз уважно виміряйте ширину жаровні, щоб вона точно встала на кронштейни, коли ви закінчите викладати барбекю.

Через ряд повторіть переворот двох цеглин, щоб зробити кронштейн для решітки гриль. Ще раз вивірити їх положення, щоб не було неприємного сюрпризу після будівництва барбекю з цегли для дачі.

Покладіть ще два ряди цегли, щоб закінчити будівництво барбекю. Вставте чотири металевих штифта в будівельний розчин під верхнім рядом кладки, вони слугуватимуть опорою нагрівають грилю. Кирпічне барбекю буде чудово виглядатиме на Вашому дачній ділянці.

Під час будівництва кладки завжди перевіряйте її рівень спиртовим рівнем. Пізніше це допоможе вам уникнути катастрофи під час готування.

Покладіть плитку дорожнього покриття на подушку з розчину, зробивши таким чином столик вздовж основного корпусу барбекю. Дайте цегляній кладці схопитися протягом пари годин. Потім фуганком (якщо у вас немає відповідного інструменту, можна обійтися мідною трубкою або садовим шлангом) зніміть верхню кірку будівельного розчину, щоб робота виглядала акуратно.

Нарешті, візьміть м'яку кисть і акуратно струсіть сміття з цегляної кладки, тільки не зашкодить шари будівельного розчину.

Російська версія статі: Постройка барбекю для дачи. Советы по ремонту своими руками.