Разное

Комплектуючі до дерев'яним сходам

Виготовлення сходів з дуба - центральний елемент багаторівневих квартир, дачних будівель і заміських малоповерхових домоволодінь - пріоритетний напрямок діяльності ТОВ laquo, Еталон Группraquo ,. Ефектні та презентабельні споруди вигідно підкреслять особливості інтер'єру і стануть справжньою дизайнерською знахідкою для власників нерухомості.

 


Розглянуті конструкції повинні виготовлятися з благонадійних і якісних матеріалів з урахуванням всіх технічних і експлуатаційних параметрів, норм і специфіки побудови. У нашій компанії вам запропонують виробництво сходів в будинок з різноманітних деревних порід:

Матеріал характеризується міцністю, зносостійкість і гнучкістю, він майже не схильний до гниття. Колірна гамма сходів з дуба на замовлення досить різноманітна, а текстура деревини яскраво виражена. Згодом натуральні і природні відтінки стають тільки більш благородними.

Перевагами деревини виступають чудова гнучкість, твердість і пластичність. Теплі відтінки варіюються від рожевого до темно-бурого, матеріал володіє яскраво вираженою текстурою. Замовити таку драбину з дерева - вигідне і практичне рішення.

Матеріал характеризується однорідною текстурою з невеликою кількістю прожилок. Твердість є одним з головних його переваг, при цьому даний вид деревини відмінно піддається обробці. Букові споруди прекрасно підходять для приміщень з нормальним рівнем вологості і стабільним температурним режимом.

Сосну в якості матеріалу для виробництва міжповерхових конструкцій не використовуємо!

Ми виготовляємо конструкції на косоурах, тятивах, металевому каркасі, больцах будь-якого необхідного типу: прямі, поворотні (п-і г-образні), гвинтові. Кваліфікований персонал підбере відповідне рішення з благонадійним кріпленням, тривала експлуатація якого порадує комфортом і безпекою.

Етапи виготовлення та встановлення сходів

Головна вимога, що пред'являється до сходів в будинок, складається в правильності виконання конструкції і опорних складових. При дотриманні всіх вимог - потрібної ширини ступенів, грамотно розроблених огорож та поручнів - виріб гарантує безпечний спуск і підйом.

laquo, Еталон Группraquo, пропонує дерев'яні сходи на замовлення, що поєднують відповідність стандартам якості і привабливий вигляд. Процес створення міцних, надійних і довговічних споруд здійснюється в строго визначеної послідовності:

1. Виїзд на об'єкт, проведення замірів

Щоб підготувати проект, потрібно отримати інформацію про позначці рівня підлоги, товщині перекриттів і обробки стінових поверхонь, наявності або відсутності інженерних комунікацій.

2. Геометричне проектування вироби

3. Узгодження розробленого проекту з замовником

Документація стає основою для здійснення підготовчих монтажних робіт по установці закладних деталей майбутнього об'єкта.

5. Безпосереднє виготовлення дерев'яних сходів для дачі та інших будівель

Етап включає створення всіх складових елементів: поручнів, маршових майданчиків, балясин та ін.

6. Доставка і установка

Монтаж заставних елементів в підлогу і станів поверхні, збірка самої сходової конструкції.

Виїзд на об'єкт і проведення вимірів. Підготовка проекту вимагає отримання таких даних, як оцінки рівня підлоги, товщина перекриттів і оздоблення стін, матеріали, з яких вони виконані, а також наявність на місці монтажу інженерних комунікацій.

Геометричне проектування сходів на замовлення досвідченими фахівцями компанії.

Узгодження проекту з клієнтом.

Розробка будівельного завдання. Згідно з цим документом виконуються підготовчі монтажні роботи по установці закладних деталей майбутньої сходової конструкції.

Виробництво сходів з дуба, ясена або бука, а також всіх складових елементів: маршових майданчиків, поручнів, балясин і т.д. за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання.

Доставка і монтаж, в процесі якого встановлюються заставні елементи в стіни і підлогу, а потім збирається сама конструкція.

 

Як замовити дерев'яні сходи

Якщо ви хочете купити сходи, що характеризується високою якістю і естетичним зовнішнім виглядом, ми завжди до ваших послуг. У числі переваг співпраці з нами:

? Безкоштовний виїзд майстра на замір.

? Безкоштовний 3D-проект сходів на замовлення в Москві, що представляє собою високоточну сканування житлового простору.

Важливо: конкуренти таку послугу не надають!

? Швидкі терміни розробки конструкції (до 14 днів).

? Гарантія на виконані роботи до 5 років.

? Високий рівень кваліфікації співробітників

Наші презентабельні і міцні сходи з дерева зроблять внутрішнє оздоблення приміщення максимально комфортним і затишним! Телефонуйте або пишіть:

Ми гарантуємо 
конфіденційність даних