Різне

Купить минеральную вату в Днепре

До холодів потрібно готуватися заздалегідь - про це ми прекрасно знаємо. Тому ще влітку замислюємося про заміну старих батарей, а коли температура на вулиці знижується, все так же мерзнемо, незважаючи на проведене дорогий ремонт. Знайома ситуація? Утеплятися потрібно правильно!

Детальніше: Купить минеральную вату в Днепре

Газоблок купиь

ЗображенняСкладаючи проект приватного заміського будинку, багато приділяють особливу увагу вибору основного будівельного матеріалу для зведення стін. Часто цей вибір падає на екологічно чисті, безпечні, сучасні та недорогі матеріали.

Детальніше: Газоблок купиь

Кухни

Кухні в Кіеві під замовлення за цінами виробника

9 з 10 моделей в магазинах кухонь не здатні задовольнити потребу покупців зі стандартними розмірами приміщення, не кажучи вже про людей, що живуть в квартирах з поліпшеним плануванням.

Детальніше: Кухни

Доставка грузов из Китая

Спасибі менеджерам з «1Карго» за наше весілля! Без вашої допомоги ми б не впоралися. Ви заощадили нам купу грошей і нервів! Багато хто знає, скільки коштує організація цього важливого заходу. Особливо, якщо хочеться, щоб все пройшло на вищому рівні. Потрібно продумати 1000 дрібниць, підібрати аксесуари для прикраси залу, столів, номери для молодят.

Детальніше: Доставка грузов из Китая

Компания Самторг Электро

Компанія «САМТОРГ ЕЛЕКТРО» є офіційним представником багатьох відомих вітчизняних і зарубіжних брендів електротехнічної і кабельно-провідникової продукції, а також надає широкий спектр сервісних та консультаційних послуг клієнтам.

Детальніше: Компания Самторг Электро