Різне

З яких компонент складається міцний бетон

Чим більше високоякісну сировину вживається під час виробництва бетону, тим паче міцний і надійний будівельний матеріал з нього виходить. Важливо також точно дотримуватися технологію виробництва. Якщо говорити про бетон М400, то необхідно відзначити його високу міцність і стійкість до низьких температур.

Також він одномоментно схоплюється і не пропускає воду. Що стосується його складу, то в нього заходить: цемент, пісок і наповнювач. Цемент краще використовувати такий, який має густоту під час замішування 25-26%. Активність цементу повинна бути не нижче 500, але не вище 600.

Готуючи суміш для бетону, слід використовувати тільки особливий добірний пісок. Завдяки дотриманню цих критерій бетон вийде дуже високоякісним. Береться тонкодисперсний пісок (0,63 - 1,4 мм.) Та крупнозернистий (1,24 - 5 мм.). Маленького піску береться 80-50%, а великого - 20/50%. Якщо для вас буде потрібно виконати різні роботи з бетоном, то слід звернутися в компанію, яка займається таким видом діяльності як алмазне буріння, різання бетону присвятив, демонтаж.

Що стосується наповнювача для бетону, то цю функцію робить щебінь. Щоб підвищити міцність бетону при його виробництві вживають подрібнений гірський камінь. Обов'язковою умовою буде те, що щебінь, який допускається до виробництва бетону, повинен за власною щільності в 1,5 рази бути щільніше самого вже готового бетону. Враховуються також розміри дроблення щебеню. Цей показник зіставляється з планованими розмірами бетонних блоків. У більшості випадків вживають щебінь величиною 5-40 мм. Якщо дотримуються всі рекомендовані норми, то бетон виходить дуже високоякісний, міцний і надійний, його можна сміливо використовувати при будівництві всіх найскладніших конструкцій і споруд. Тому компанії, які займаються створенням цього будівельного матеріалу, пильно дивляться за всіма процесам виробництва бетону.