Різне

Ландшафтний дизайн - облаштування території котеджу

Важливою частиною облаштування будь-якого особистого будинку або котеджу є ландшафтний дизайн. Тут сповна може проявитися будь-яка ваша фантазія. З її допомогою можна зробити воістину райський куточок на улюбленому ділянці. Декоративні водойми: водоспади, фонтани, ставки і струмочки - усе це складові елементи ландшафтного дизайну.

Если вам нужно играть вулкан без регистрации, стоит перейти на этот сайт igrovoi-club-vulkan.com вы найдете вулкан играть без регистрации который вас порадует своим качеством.

Але як зробити схожу красу? Для початку варто обговорити якісь тонкощі планування та проведення дизайнерських робіт.

По-1-х, при роботі над проектом майбутнього ландшафтного дизайну потрібно враховувати розмір самої ділянки. Наприклад, декоративна водойма більш доречно сконструювати на ділянці з більшою площею. Але, немає нічого нездійсненного і для маленької місцевості, де повністю реально сконструювати схожий водойму, не позбавляючи себе такого задоволення.

По-2-х, на кроці планування ландшафтного дизайну підвищену увагу слід приділити вибору місця для створення штучної водойми. Тут можуть знадобитися якісь практичні поради:
- декоративна водойма слід розташувати в відмінно освітлене місце в цьому випадку, якщо Ви вирішили завести в ньому живність і рослини;
- не рекомендується встановлювати водойму поблизу чагарників і дерев, тому що палая листя своїм тлінням буде порушувати біо його баланс;
- потрібно продумати джерело заповнення водойми водою. Є кілька можливих варіантів: штучна подача води із застосуванням шлангів або труб; природне заповнення з річки або струмка; подача за рахунок талих і дощових вод. Це і зумовить місце розташування декоративного водоймища.