Різне

Сходи в заміському будинку - виготовлення своїми руками

Щоб зберегти на будівництві заміського будинку по здібності можна дещо зробити і своїми руками, не витративши при цьому додаткових коштів на виплату робітникам або за готовий виріб. Природно, може здатися, що це досить важко, але це не зовсім так. З упрессованной деревної породи робиться косоур.

Косоур для зручності повинен бути розміром 50 х Двісті мм і зобов'язаний мати скоси для стику вгорі з терасою, а внизу з грунтом.

Отже, проведіть лінію по горизонталі за допомогою рівня. На косоуре відзначте Дванадцять см. Потім проведіть лінію вже по вертикалі за допомогою рівня. Таким чином, на косоуре вийшов прямокутний трикутник. Далі на столі, за яким ви працюєте, необхідно відмінно закріпити косоур. Одержаний трикутник акуратненько виріжте електронним лобзиком. Будьте уважні, вирізаний трикутник ще знадобиться. Не доходячи до поперечної смуги, зробіть перший пропил, другий пропив - дійдіть до смуги, а потім закінчите перший пропив.

Набутий трикутник необхідно так розташувати на косоуре, щоб виріз був урівень з вирізаним блоком. У вас повинно вийти підставу для першого ступеня, з 20 чотири см в глибину. У трикутнику, свердлом по дереву, просвердлите два отвори. На косоур нанесіть спеціальний клей по дереву. Встановіть трикутник за допомогою 2-ух шурупів 6 х 100 50 мм. Повторюючи ті самі діяння ви отримаєте бажане кількість ступенів. За бажанням можна поміняти глибину ступенів. Після чого виготовте другий косоур. Після чого застроміть сходинки.