Різне

Маскування інженерних комунікацій за допомогою ревізійних люків

У будь-якому особняку, приміському будинку або кабінеті знаходяться інженерні комунікації. І разом з тим, що це потрібна даність, без якої неможливо уявити життя, з іншого боку - труби, сантехнічні крани і лічильники не додають краси ідеального інтер'єру.

Если вам нужна рассылка sms, стоит перейти на этот сайт get.smsp.by вы найдете рассылка sms которая вас порадует своим качеством.

І чим цікавіше, багатше і шикарнее інтер'єр, тим більше хочеться заховати подалі від очей перераховані вище технічні блага. Посприяти вирішити цю проблему допоможуть сантехнічні лючки ревізійні. Вони передбачені не тільки лише для того, щоб замаскувати різні трубки, краники і фітинги, та й забезпечити до них безперешкодний доступ для їх обслуговування. Конструктивно люк являє собою раму з дверцятами, через яку можна провести ремонт або ревізію сантехніки. У головному використовуються у ванних і туалетних кімнатах, де проходить розводка водяних і каналізаційних труб. У підвалах і кухнях за допомогою лючков маскуються до того ж вентиляційні витяжки, електронні коробки та інші інженерні системи.

Рама ревізійного люка робиться зі сталі або пластику, дверцята - з будь-якого гідростійками, міцного і некоррозірующего матеріалу. Це може бути і метал, і пластик, і гипсоволокно. Дверцята до рами кріпиться за допомогою шарнірів, а люк в зборі встановлюється в стінку за допомогою розпірних лапок або на «рідкі цвяхи». Для збільшення вологостійкості дверцята вживається до того ж особливе покриття, яке може бути і різних кольорів, в тон загального інтер'єру приміщення.

Конструкція сантехнічного люка увазі його легке відкриття методом легкого натискання на дверцята. Декоративні люки не тільки запроторять інженерні комунікації, та й ненав'язливо впишуться в інтер'єр приміщення.