Різне

Встановлення твердопаливного котла

Пелетний котел — це котел який працює на твердому паливі котел, основним видом палива є пелети, а також дрібне вугілля горошок.
Твердопаливні котли бувають сталевими або чавунними, які мають автоматику, пелетні пальник, шнек та бункер для пелет. Основною перевагою такого виду котла являетсяв те що такий вид котла може працювати на одному завантаженні бункера від 3 до 7 діб в залежності від погодних умов і об'єму бункера.
УСТАНОВКА ПЕЛЕТНОГО КОТЛА З БОЙЛЕРОМ НЕПРЯМОГО НАГРІВУ
Пелетні котли — це відмінна альтернатива газовому обладнанню. Дані котли повністю автоматизовані, а також у них високий ККД до 95%. Установка і підключення пелетного котла вимагає професійний підхід і дотримання правил пожежної безпеки і для твердопаливних котлів.
В установку пеллетного котла входить підключення труб, установка запірної арматури, групи безпеки, розширювального бака, циркуляційного насоса і триходового клапана. Заповнення водою. Спочатку тиск в системі не повинно перевищувати допустиме. Перевірка системи на відсутність протікання. І вже після цього встановлюється димар — це збірка димової труби. Ну і на фінальному етапі устаткування налаштовують автоматику і вводять в експлуатацію.
Звичайно, якщо є досвід та вміння, впоратися з установкою пелетного котла можна самостійно. Але краще не ризикувати безпекою і звернутися до майстрів своєї справи! Тим більше, фахівці завжди дадуть гарантію якості і підкажуть, як краще експлуатувати обладнання!
ВСТАНОВЛЕННЯ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА З БУФЕРНОЮ ЄМНІСТЮ
На сьогоднішній день для опалення приватних будинків та котеджів користується попитом встановлення твердопаливного котла з буферною ємністю і бойлером непрямого нагріву. Така топкова вимагає кваліфікований підхід обв'язку даного обладнання. Всі роботи необхідно проводити у відповідності з будівельними нормативами та вимогами безпеки.
ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ТОПКОВИХ:
Необхідна загальна площа повинна бути від 8 м2;
Необхідна висота стелі повинна бути не менше 2,5 м;
Стеля, стіни і підлога повинні бути виготовлені з вогнестійкого матеріалу;
Наявність віконного отвору;
Відстань від передньої частини котла до стіни не менше 2 м;
Необхідно наявність протипожежних дверей;
Ширина протипожежних дверей повинна бути від 0,8 м;
Пристрій димаря і припливно-витяжної вентиляції;
ЕТАПИ РОБІТ:
  • Підготовка приміщення;
  • Установка обладнання;
  • Обв'язка обладнання;
  • Підключення та налаштування автоматики;
  • Монтаж димоходу;
  • Запуск устаткування в експлуатацію;
Процедура монтажу твердопаливного котла досить трудомістка, незважаючи на уявну простоту. Вона вимагає не тільки спеціальних знань, але і професійних навичок. Необхідно правильно розмістити обладнання і витримати всі відстані відповідно до вимог виробника.
Щоб всю систему було зручніше обслуговувати, потрібно підключити проміжні запірні крани на труби опалення. При наявності в системі елементів електромережі, потрібно обов'язково створити заземлення. Дуже важливим етапом є монтаж елементів безпеки, таких як:
  • триходовий клапан;
  • контур охолодженнягрупа безпеки;
  • терморегулятор;
Перший етап підключення твердопаливного котла – підключення труб, циркуляційного насоса, манометр і т. д. І вже після цього встановлюється димар — це збірка димової труби. Ущільнення місць з'єднання колін і заповнення водою тепловий контур.
Спочатку тиск в системі не повинно перевищувати допустиме. Перевірка системи на відсутність протікання. Після чого ще раз необхідно подивитися, чи всі елементи підключені. Потім встановити заслінки в димоході і в топці в потрібне положення. Ну і на фінальному етапі налаштовують обладнання і вводять в експлуатацію.
Звичайно, якщо є досвід та вміння, впоратися з установкою опалювального обладнання можна самостійно. Але краще не ризикувати безпекою і звернутися до майстрів своєї справи! Тим більше, фахівці завжди дадуть гарантію якості і підкажуть, як краще експлуатувати обладнання!
ЦІНИ НА МОНТАЖНІ РОБОТИ
Підключення котла на твердому паливі до 50 кВт, з буферною ємністю до 1500 лшт.70002Підключення піролізного котла до 50 кВт, з буферною ємністю до 1500 лшт.80003Підключення пелетного котла до 50 кВтшт.4000
Підключення газового котла
Тепло в будинку – один з найголовніших факторів у повсякденному житті. Зараз більшу популярність набрало індивідуальне опалення квартир і будинків.Ви зможете самі регулювати тепло у вашому будинку, для опалення буде використовуватися газ і ваші батареї.
Крім тепла, у вашому будинку буде постійна гаряча вода – це вагомий факт, особливо коли в багатьох районах вимикають воду. Це складне технічне обладнання, яке вимагає не тільки спеціальних навичок і знань, а також потрібні спеціальні інструменти.
УСТАНОВКА ГАЗОВОГО КОТЛА З БОЙЛЕРОМ НЕПРЯМОГО НАГРІВУ
У квартирах, де заздалегідь планують місце розташування газового обладнання, це зазвичай кухня. Але що робити, якщо такого місця немає? З'являється необхідність в додатковому проведенні труб, газових труб, щоб правильно змонтувати і зробити підключення.
Газове обладнання повинно міцно висіти на стіні, до нього повинен бути підведений газ і водяні труби.
Обладнання підключиш – так воно і буде працювати. Газове обладнання використовує електрику для підтримання своєї роботи, газ для нагріву води і батарей в будинку. Тому спочатку до підключення варто поставитися з особливою упередженістю.
Які б у вас не були знайомі, у яких руки ростуть з потрібного місця, підключення газового котла – справа рук фахівця. Коли наш майстер виконає монтажні роботи, у вас не буде проблем у майбутньому з газовою службою, так як наші фахівці все роблять якісно, і дають гарантію на роботу протягом двох років.