Різне

Світлодіодні енергозберігаючі лампы

ЗображенняКомпанія «ЛІД-Ефект» поставляє світлодіодну енергозберігаючу продукцію у всі куточки України. Якщо порівнювати наше обладнання зі звичайними лампами розжарювання потужністю 100 Вт, світлодіод справляє таке ж освітлення тільки з потужністю 12 Вт.
Если вас интересуют потолочные светодиодные светильники NVC для офисов, магазинов и квартир, стоит заглянуть на этот сайт nvcua.com вы найдете Потолочные светодиодные светильники NVC для офисов, магазинов и квартир. отличного качества и по доступной цене.
У чому ж криється секрет такої великої різниці? Якщо ви дізнаєтеся, що все це час, використовуючи звичайні лампи, платили не за вироблений світло, а лише за інфрачервоні промені невидимі для людського ока? Як вам такий поворот подій?
Вся справа в тому, що 90 потужності звичайної лампочки йде на вироблення інфрачервоних променів, а лише 10 % виробляють світло. По суті, звичайна лампа витрачає майже всі споживаної електрики на вироблення тепла, тобто працює практично вхолосту, витрачаючи електроенергію на виробництво нікому непотрібних і невидимих інфрачервоних променів.
Хоча ці елементи освітлення значно дешевше світлодіодів, але якщо врахувати, скільки вони неефективно споживають електрики, то в підсумку виходить, що їх використання, зрештою, обходиться занадто дорого. Енергозберігаючі світлодіоди, що виробляють тільки зримий світ, дозволяють економити більше 90 % електроенергії на відміну від своїх морально застарілих і малоефективних попередників.
Переваги світлодіодних ламп
ЗображенняГоворячи про переваги світлодіодних ламп, варто відзначити:
гарантований термін експлуатації унікальних світлодіодів складає більше 5 років,економне використання електроенергії,широкий діапазон застосування,екологічна безпека.
У порівнянні зі стандартними і люмінесцентними лампами, світлодіодні відрізняються спрямованістю освітлення і безпекою у використанні, так як останні не потребують спеціального зберігання та утилізації, не створюючи екологічної загрози ні людям, ні природі.
На сьогоднішній день світлодіодні лампи – це найбільш продуктивні і економічні джерела світла, здатні істотно заощаджувати електроенергію і за мить досягати максимальної потужності світлового потоку. Крім цього, сучасний освітлювальний прилад на базі енергозберігаючого «ковпака», не надає небезпеки для людей, оскільки він не вибухне і не запалиться.
Звичайні лампочки або ДРЛ можуть вибухнути в будь-який момент з-за високої перепаду температур, що в підсумку може стати причиною пожежі, інтоксикації ртуттю, або пошкодити верхнє шкіряне покриття людини.Зі світлодіодними лампами такого не станеться ніколи, оскільки вони складаються з безпечної композитної смоли.
Таким чином, наші лампи допоможуть не тільки заощадити, але і убезпечать вас і вашу родину від непередбачених форс-мажорів. Висока якість світлодіодів Nichiaпозволяет отримати оптимальну гаму передачі кольору і забезпечить рівномірне освітлення.
Різновиди ламп серії LED
Залежно від призначення і галузі застосування світлодіодні світильники на базі енергозберігаючих ламп поділяються на такі типи:
Загального призначення, які забезпечують приємне сприйняття для очей, схоже на природний світ. Відмінно підійдуть для застосування в житлових або комерційних приміщеннях.
Світлодіоди спрямованого світла, які використовуються в облаштуванні інтер'єрів і елементів декору або підсвічування. Лінійні світильники виконують з поворотним цоколем, при якому кут подачі світла лампою може при необхідності зміняться.
Світлодіодні лампи - це оптимальний варіант звичайної лампи розжарювання в наш час. Враховуючи надійність, безпека, економічність – це, мабуть, єдина альтернатива джерела світла і в найближчому майбутньому.