Різне

Полікарбонатний лист

Застосування светопроникающих будівельних матеріалів останнім часом стало більше, ніж популярне завдяки практичній розробці компанії Міцубісі.
Если вас интересует поликарбонат листовой, стоит заглянуть на этот сайт 0443622814.com.ua вы найдете поликарбонат листовой отличного качества и по доступной цене.
Не так давно вони вивели на ринок суперсекретний продукт — абсолютно прозорий полімер з чудовими характеристиками. Скло, плексиглас, які переважали в будівництві та машинобудуванні до цього моменту, почали різко здавати свої позиції. Новий матеріал на нашому ринку відомий як полікарбонат.

Полікарбонатні листи що це

ЗображенняПерегородки, перекриття, конструктивні елементи зі здатністю пропускання світла — все це могли запропонувати лише скло, плексиглас. З появою полікарбонату можливості прозорих конструкційних матеріалів збільшилися в кілька разів. До питання про властивості матеріалу ми ще повернемося, а зараз розберемося в тому, які форми випуску у полікарбонату, розмір полікарбонатного листа, структура та колір. Ці параметри є визначальними в проектуванні будівельних конструкцій різного характеру.
ЗображенняПолікарбонат виробляють у формі листів в двох конструктивних варіантах:
Листовий монолітний полікарбонат.Листовий стільниковий полікарбонат.
Монолітний матеріал являє собою простий аркуш прозорого матеріалу, а розміри обох варіантів випуску можуть дещо відрізнятися.
ЗображенняПолікарбонат, фізичні розміри та форми випуску
В залежності від того, де буде застосований матеріал, від передбачуваних умов експлуатації, від призначення і навантажень, розрізняють монолітні листи в першу чергу по товщині. Лінійка товщини матеріалу виглядає наступним чином: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 і 12 мм. 12-міліметровий лист має найбільш високими характеристиками міцності, а з певними добавками його застосовують, як куленепробивний прозорий матеріал. Стандартні розміри аркуша, незалежно від товщини: 205×305см.
Стільниковий полікарбонат більш складний конструктивно, але і застосування його набагато ширше, ніж монолітного матеріалу. Він являє собою два монолітних листа однакової товщини, які зафіксовані між собою системою перегородок. Тому, за аналогією з сотами, його так і назвали. Іноді можна зустріти термін «ніздрюватий полікарбонат».