Різне

Натяжні стелі Київ

Здавалося б, як може вплинути стелю на сприйняття кімнати або на атмосферу в ній. Згадайте ще зовсім недавні часи, коли межею мрій всіх російських жителів були прості рівні стелі.

Якщо вас цікавлять натяжні стелі Київ, варто зазирнути на цей сайт zolotar.kiev.ua ви знайдете натяжні стелі Київ відмінної якості і за доступною ціною.

Сьогодні ж мріяти можна про що завгодно і навіть реалізовувати це у життя.

Натяжні стелі як спосіб перетворення вітальні

Наприклад, з допомогою натяжних стель наша мрія про рівному зовнішньому вигляді стельового перекриття стала реальністю. Тепер справа за такою мрією. Сучасний дизайн натяжних стель в залі здатний змінити вигляд вашої вітальні до невпізнання. За допомогою натяжної стелі, та ще й у поєднанні з іншими предметами інтер'єру, ви можете створити абсолютно унікальну і неповторну кімнату, де будете шокувати і дивувати гостей. Тільки варто знати міру, щоб ваша бурхлива фантазія не стала причиною розчарування.

Так, в кімнаті міської квартири з низькими стелями, буде доречно надати цій поверхні просто рівний і акуратний вигляд. Тут можна обійтися однорівневим натяжною стелею, який можна буде вибрати різних відтінків і фактури. Що саме ви будете вибирати, буде вже залежати від конкретного дизайну інтер'єру в цілому вашої вітальні. Він може бути як простим непомітним елементом, як фоном, так і яскравим акцентом.

Якщо ж у вас просторий шикарний будинок, в якому ви бажаєте вражати гостей своїми можливостями, фантазією та оригінальністю, то вам також прийдуть на допомогу натяжні стелі. У такому випадку ви можете створити багаторівневий стеля, з різними цікавими і нестандартними переходами, які не тільки зможуть стати прикрасою будинку, але і створити абсолютно унікальну атмосферу, розділити велику кімнату на бажані зони і прикрасити ваше житло. Враховуючи ще й хороші характеристики якісних натяжних стель, стає зрозуміла така широка їх популярність серед населення.

Натяжна стеля — це синтетичне полотно, натягнуте на металевий або пластиковий каркас під базовою стелею.

Натяжні стелі методи кріплення клиновий, штапікове і гарпунний

Виділяють 3 основних способи кріплення:

  • клиновий;
  • штапікове;
  • гарпунний.

Кваліфіковані фахівці визначать метод кріплення у відповідності з особливостями приміщення — натяжні стелі від ПотолокДекор можуть монтуватися будь-яким з цих способів.

Клиновий спосіб

Технологія полягає в ручному натягу нагрітого полотна і закріплення його клинами на відстані 3-10 см від базової стелі. Надлишки полотна зрізаються, по периметру кріпиться декоративний плінтус.

Плюсом є можливість підганяти конструкцію під час монтажу в залежності від особливостей приміщення. Це робить незамінним такий тип кріплення для приміщень зі складною геометрією.

Штапікове спосіб

Полотно кріпиться за допомогою штапиків або рейок виготовлених зі спеціального багета. Цей спосіб надійний і привабливий тим, що не вимагає декорування стелі плінтусом. Крім того, він відмінно підходить для приміщень з низькими стелями, оскільки відстань до базової стелі може бути від 2 див.

Гарпунний спосіб

По периметру полотна кріпиться окантовка у формі гачка, яка закріплюється в пазах профілю. Перевагою цього методу є ідеально гладка рівне натягнута поверхню стелі і можливість його демонтажу і подальшої установки в разі необхідності.

Недоліком є неможливість коригування на місці монтажу. Стеля моделюється за допомогою комп'ютерної програми, яка розраховує параметри. Полотно виготовляється точно за розмірами, неприпустиме відхилення навіть на кілька міліметрів.

Вибір методу кріплення натяжної стелі безпосередньо залежить від потреб клієнта і конструктивних особливостей приміщення.