Різне

Будівництво будинків

Сучасне будівництво будинку з газобетону і газосилікатних блоків – це ідеальна можливість обзавестися затишним і теплим котеджем для постійного проживання.
Если вас интересует строительство домов, стоит заглянуть на этот сайт tvest-tv.com вы найдете строительство домов отличного качества и по доступной цене.
Такі будинки і котеджі володіють масою позитивних якостей, серед яких варто виділити:
Доступна вартість будівництва котеджу.
ЗображенняВідмінні звуко - теплоізоляційні властивості газобетону, а також морозостійкість і висока міцність.
Готові проекти будинків з газобетону не схильні до займання, дії грибків і цвілі.
Газобетонні котеджі не руйнуються під прямими сонячними променями.
Газобетон характеризується відмінними паро - і вологопроникними властивостями.
За рахунок усіх цих характеристик будинки і котеджі з газобетону, не змінюючи своїх первісних характеристик, прослужать багато десятиліть.Підібрати готовий проект можна на сайті проектування будинків і котеджів «Метроплекс».
 

СПЕЦИФІКАЦІЯ БУДІВНИЦТВА КОТЕДЖІВ ТА БУДИНКІВ З ГАЗОБЕТОНУ

 
ЗображенняЗа рахунок легкості газобетонних блоків будівництво будинків і котеджів під ключ з цього матеріалу не передбачає облаштування складних типів фундаментів. Цей варіант котеджів передбачає будь-які види підстав у відповідності з типом грунту на вашій земельній ділянці.
 
Важливо, що стіни заміських будинків і газоблоків повністю відповідають сучасним вимоги і нормам у будівельній галузі. Кладка стін можлива, як цілий блок, так і в половину. В останньому випадку обов'язкове додаткове утеплення базальтової або мінеральною ватою.
 
Вартість будівництва полягає в специфікації будівництва, а також подальшому варіанті облицювання. Це може бути традиційний цегла, натуральний камінь або декоративна штукатурка. Безперечно, ціни на будівництво котеджів з останнім варіантом обробки будуть найнижчими в відміну від інших варіантів оздоблення.
Щодо варіантів перекриття при будівництві будинку з газобетону, то тут можуть бути використані наступні види:

Зображеннямонолітне;залізобетонне перекриття, виконане з спеціальних порожнистих плит;дерев'яні балки.
Якщо готові проекти будинків і котеджів з газобетону передбачає перекриття один з перших двох варіантів, то специфікація будівельного процесу в обов'язковому порядку передбачає виконання монолітного армопояса.
 
Він дозволить рівномірно розподілити навантаження на стіни усього будови.
Щодо облаштування покрівлі для будинків і котеджів з газоблоків, то її процес нічим не відрізняється від цегляних або каркасних будівель. Можливе використання найрізноманітніших типів і форм дахів. Головним критерієм є те, що покрівля вписувалася в архітектурний дизайн котеджу.Пам'ятайте, що вартість будівництва коробки котеджу на 30 % залежить від обраного типу покрівлі.
 

ЦІНИ НА БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

 
Як вже не одноразово зазначалося, вартість будівництва котеджу залежить від безлічі факторів: тип фундаменту і покрівлі, загальна площа будинків і котеджів, кількість поверхів.
Ціни на будівництво будинків і котеджів з газобетонних блоків у Харкові стартують від 2000 гривень за один метр квадратний, без урахування проведення внутрішніх робіт. Це окрема стаття витрат. Крім цього, вартість на будівництво будинків і котеджів під ключ в обов'язковому порядку включає наступні фактори:
Транспортні витрати, щоб доставити матеріали на будівельний майданчик.
ЗображенняЦей момент потрібно уточнювати вже фактом.
Прибирання і вивезення з ділянки забудови будівельного сміття.
Зверніть увагу на цей момент, так як це досить велика стаття витрат.
Вартість проживання обраної будівельної бригади.
Цей момент актуальним лише в разі, якщо будівельний майданчик розташований досить далеко від місця розташування будівельної компанії.
Також вартість будівництва може змінюватися в залежності від додаткової комплектації майбутньої будови (за попереднім погодженням з замовником):

Будівництво сауни.

Свердловини.
Особливого типу даху котеджу.
Облаштування підлоги з підігрівом.
Монтаж сходів складного типу або з дорогих матеріалів.