Різне

Электронные сигареты

ЗображенняВ ході дослідів електронні сигарети наповнювалися різними популярними нікотиновими і безнікотиновими наповнювачами. Виходить дим був спрямований на спеціально створеного робота.
Если вас интересуют электронные сигареты, стоит заглянуть на этот сайт vape-house.com.ua подробнее в статье вы найдете электронные сигареты отличного качества и по доступной цене.
За допомогою цього ученим вдалося прийти до висновку, що будь-яка електронна сигарета являє небезпеку для здоров'я людини при будь-яких температурах випаровування і потужності роботи.
Раніше Міністерство охорони здоров'я РФ виступило за обмеження реклами електронних сигарет. Такі рекомендації містяться в концепції боротьби з споживанням тютюну до 2020 року, яка в даний момент допрацьовується.
Поширення електронних сигарет (вейперов) може обнулити всі зусилля по боротьбі з курінням серед молоді і сприяти ще більшій популярності тютюну, заявляють вчені з університету Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі (США). Їх стаття опублікована в журналі Pediatrics.
Фото сайту Alerg.ru
Відзначаючи падіння чисельності курців 1995 по 2004 рік, фахівці звертають увагу, що зараз воно зростає.
В основі її роботи – дані анонімної статистики соціальних служб США за вживання спиртного та тютюну серед випускників американських шкіл з 1995 по 2014 рік. Це допомогло авторам статті простежити динаміку зміни популярності сигарет в останні два десятиліття.
Як показав аналіз, у перші 14 років, з 1995 по 2009 рік, частота вживання тютюну серед школярів поступово падала – з 14% спробували сигарети в останньому класі школи в епоху Білла Клінтона до 9% — в правління Барака Обами. Однак у 2014 році зниження числа курців зупинилося, а в 2015 році їх частка вперше зросла.
Причиною цього, на думку вчених, стали так звані вейперы (випарники), або електронні сигарети. Ці пристрої являють собою найпростіші нікотинові інгалятори, що з'явилися на ринку в 2007 році і з тих пір стали стрімко набирати популярність серед курців, так як дозволяють заощадити на сигаретах і не порушувати заборони на куріння в громадських місцях. Спочатку багато медики навіть вітали їх поширення, вважаючи їх менш шкідливими.