Різне

Магазин Rhino

Паркет є досить популярним і навіть класичним підлоговим покриттям. І якщо мода на інші матеріали для підлоги змінюється, то паркет завжди був і залишається «королем» в цій справі.

Если вас интересует магазин Rhino, стоит заглянуть на этот сайт rhinogroup.com.ua тут вы найдете магазин Rhino где все отличного качества и по доступной цене.

Паркет передає престиж і статус, підкреслює класичний інтер'єр, є приємним і навіть теплою підлогою.

Відбілювання паркету - модна тенденція

Але навіть при оформленні квартир з допомогою паркету можуть існувати різні напрями моди, стилю і особливої його укладання. Так, це може ставитися до його кольору або до розташування і форми самих паркетних елементів. Сьогодні особливої популярності набирає білий колір паркету. Звичайно, в природі зустрічається деревина білого кольору, але вкрай рідко і тому коштує вона дуже і дуже дорого.

Ця процедура вважається дуже копіткої і складною, тому виконувати її повинен обов'язково майстер з хорошим досвідом і при цьому використовувати тільки якісні інструменти і тонування. Навіть свій старий паркет ви можете не тільки оновити і поліпшити його зовнішній вигляд, але і зробити більш сучасним і вишуканим.

Потрібно очистити верхній шар від усього зайвого і старих покриттів (лаку тощо), потім усунути можливо з'явилися згодом нерівності і закрити щілини, якщо такі є, в кутах за допомогою нащільники. А ось шари тонування потрібно наносити рівномірно, це дуже важливо, щоб уникнути непотрібних плям, розлучень та ін. Тут слід бути акуратним.

Від того, якого результату ви очікуєте, який світлості паркету і від того, яка була дошка початкова, буде залежати і те, скільки шарів тонування доведеться нанести, перш ніж можна буде завершити роботу і знову використовувати паркет.

Також на світлість паркету буде впливати і нанесення лакового покриття на вже тонований поверхню. Таким чином, за допомогою такого хитрощі можна створити ілюзію того, що ваш паркет зроблений з білого дерева і вразити своїх знайомих.