Різне

Система розумний будинок

Сучасні високі технології захлиснули життя людини. Щодня вони стають більш цікавими і досконалими, тому привертають увагу не лише своїм функціоналом, але і невідомістю.
Если вас интересует Умный Дом Киев, стоит заглянуть на этот сайт www.powerproject.com.ua вы найдете Умный Дом Киев отличного качества и по доступной цене.
Саме тому сучасна технологія розумний будинок викликає чималий інтерес у клієнтів «Метроплекс». Адже проектування і будівництво розумного будинку – це реальна можливість крокувати в ногу з часом, стати власником зручного і комфортного житла, а найголовніше - економити час і кошти на обслуговування житла.
ЗображенняБезперечно, кожного потенційного забудовника цікавить, яка ціна буде на систему розумний будинок в Україні, а також як скоро окупляться вкладені кошти.
ПОПУЛЯРНІ СИСТЕМИ РОЗУМНОГО БУДИНКУ
Як відомо концепція розумного будинку полягає у створення комфорту і економії. Для того, щоб зрозуміти терміни окупності ціни на систему розумного будинку в Україні, потрібно визначитися з тим, що саме хочеться встановити у своєму помешканні і що дуже популярно серед забудовників.
Найбільшим попитом серед споживачів користуються ті варіанти автоматизації роботи, які приносять видимі або відчутні результати. Мова йде про управління освітленням, жалюзі/шторами, відео та/або аудіо обладнанням, у тому числі дуже популярна система мультирум.
Чималим попитом в Україні користується розумний дім, що пропонує споживачам пожежні та охоронні сигналізації, а також створення необхідного мікроклімату в оселі. В останні роки чималим попитом користується монтаж електроприводу на двері і вікна, тому все частіше його передбачає система розумний будинок.
Дуже актуальні будуть датчики контролю протікання води. З їх допомогою ви дізнаєтеся про те, що на підлозі є вода, а якщо необхідно, система перекриє стояк водопроводу, а також відправить вам повідомлення на телефон.
ПРИБЛИЗНІ РОЗРАХУНКИ ЦІНИ НА СИСТЕМУ РОЗУМНОГО БУДИНКУ В УКРАЇНІ
Як бачите, прорахувати скільки коштуватиме проект на розумний будинок під ключ реально лише за умови, що ви до самих дрібниць точно знаєте, що хотіли б встановити у своєму помешканні. Ми ж можемо сказати на досвід людей, що раніше замовляли проектування і будівництвобудинків з системою "розумний дім".
Отже, встановлення системи в невеликий одноповерховий котедж, площею до 100 м. кв., в середньому обійдеться 5000 євро, а якщо говорити про дворівневому котеджі середнього розміру, то потрібно буде заплатити приблизно 8000 євро.
ЗображенняВарто відзначити, що, вирішивши побудувати або відремонтувати будинок , до майбутньої сумі витрат необхідно додати приблизно 30% фінансового резерву. Цими ж правилами слід керуватися і при монтажі автоматизованої системи.
Якщо проводити поділ витрат на обладнання та роботу виконавців, то понад 60% від загальної суми обійдеться обладнання. Якщо ви має уявлення про прокладання системи розумний будинок, то цілком можете самостійно встановити і заощадити близько 40%, що чимало.
ЗРАЗКОВІ ТЕРМІНИ ОКУПНОСТІ ПРОЕКТУ РОЗУМНОГО БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ
Щодо строків окупності, то тут досить складно говорити. Адже кожна людина встановлює певні системи в своєму житлі. Однак, розумний будинок за кордоном – це вже давно реальність, використовувана багатьма громадянами, тому можна сміливо говорити про вигоду інвестицій і досить швидкому поверненні коштів.
Споживач зможе отримати:
зниження витрат на експлуатацію – 30%;зниження витрат на електрика – 30%;зменшення витрат води – 40%;оплата за тепло зменшитися – 50%.
До того ж, ви зможете мінімізувати викиди CO2 в атмосферу. Якщо розглядати терміни окупності з урахуванням діючих тарифів, то розумний будинок в Україні окупиться приблизно за 10 років. Однак не варто забувати, що тарифи стрімко ростуть, тому термін окупності буде набагато менше.
Більш того, ви не тільки отримаєте систему, що дозволяє вам економити, але концепція "розумного будинку" полягає ще й у створенні максимального комфорту і безпеки.
Таким чином, до додаткових витрат варто додати оплату на охорону будинку, на догляд за ним на час вашої відсутності. Якщо сплюсовать все це, можна бути впевненим, що втілення в життя розумного будинку окупиться не більше ніж за п'ять років. Вигідно, чи неправда?