Різне

Металеві вхідні двері

Почуття захищеності і комфорту в будь-якому будинку забезпечить якісні вхідні двері, за зовнішнім виглядом якої можна судити про наявність смаку у його жителів.

Если вас интересуют входные двери в Киеве, стоит заглянуть на этот сайт http://vsidveri.kiev.ua вы найдете входные двери в Киеве отличного качества и по доступной цене.
Металеві вхідні двері основні якісні характеристики

Люди, не особливо вникающие в тонкощі дверного виробництва, спочатку зможуть оцінити лише естетичні якості цього предмета, що у даному випадку є не найважливішим показником, найголовніше, щоб сталеві двері, які зараз є найбільш популярними та доступними, були надійними і безпечними.

Основні якісні характеристики

Захисні властивості металевої двері забезпечуються за рахунок якості вихідного матеріалу. Основна частина – це каркас, всередині якого знаходяться ребра або балки для забезпечення жорсткості і міцності. До нього приварюються сталеві листи різної товщини (максимум до 4 мм – це самий надійний і міцний варіант). Дверна рама також виконана із сталі. Щоб сховати зайве відстань між рамою і отвором, на сталеву двері встановлюються наличники. Для правильного і надійного монтажу такої важкої двері необхідно використовувати якісні петлі.

Гарна двері повинна зберігати тепло в будинку і захищати від зайвого шуму, тому всередині каркаса дверей повинен бути спеціальний ізолюючий матеріал – наприклад, мінеральна вата. Але все-таки краще встановити дві двері: першу – металеву, а всередині – дерев'яну, яка забезпечить хорошу звуко - і теплоізоляцію.

Визначальний фактор безпеки – це надійний замок. Вибирайте хороші якісні замки відомих виробників, причому краще не один, а два (бажано, щоб вони були різних типів).

З безлічі варіантів зовнішнього облицювання дверного полотна ви зможете вибрати прикрасу по своєму смаку, що додасть вашій двері особливу привабливість.

Дуже важливо кожній людині відчувати себе захищеним у своєму будинку, тому потрібно прагнути придбати двері з хорошим рівнем взломостойкості, яка захистить вашу родину від вторгнення шахраїв. Купувати такий товар коштує тільки від перевірених виробників, звертаючи увагу на всі деталі, а також на наявність гарантії. Краще довірити монтаж професіоналам, бо неправильно встановлена двері, нехай навіть і найдорожча, не зможе виконувати своїх основних функцій.

Вхідні двері забезпечують захист від непрошених гостей, тому до їх вибору варто віднестися зі всією серйозністю.

Сталеві вхідні двері в квартиру види, конструкція та характеристики

З одного боку, не варто купувати найдешевші двері, оскільки вони можуть мати низьку якість, але з іншого — придбання найдорожчої моделі зазвичай є невиправданими витратами.

Вхідні двері, виготовлені з сталі, вважаються найкращими, оскільки вони забезпечують надійний захист вашої квартири. Але ринок нині пропонує широкий вибір даних товарів, і багатьох хвилює питання, як правильно вибрати їх для свого будинку.

Конструкція

Вхідні двері можуть відрізнятися конструкцією. Вони можуть налічувати різну кількість ребер жорсткості або не мати їх зовсім. Дверне полотно може складатися з одного, двох, трьох і більш листів металу. Від цього залежать захисні та протизламні характеристики дверей.

Важливу роль відіграють і замки, а також різні захисні механізми. Вибирайте двері з хорошими замками. Один або два таких замку запобігають потраплянню злочинців всередину приміщення. Зверніть увагу, що деякі моделі дверей мають спеціальні захисні механізми, наприклад, ригелі, які не дають полотну зігнутися при незаконному проникненні.

Двері із сталі можуть мати різну захист від впливу вологи. Якщо ви купуєте двері для квартири, то антикорозійне покриття не грає ключову роль. А ось при покупці дверей на дверитс.ру/продуктсиыа/вкходныые-двері/сталные-двері для заміського будинку, зупиніть вибір на хорошому антикорозійному покритті.

Стійкість до злому

Вхідні двері класифікують залежно від стійкості до злому. Всього налічується 13 класів. Найбільш стійкі двері використовують у банківських сховищах. Двері першого класу легко можна відкрити за допомогою простих ручних інструментів. Для квартири бажано вибирати двері 4 класу.

Оздоблення

При виборі вхідних дверей звертайте увагу не тільки на їх міцність, стійкість до злому і інші технічні характеристики, але і на естетичний вигляд.

При виготовленні сталевих дверей для обробки використовуються наступні матеріали:

  • шкірзамінник;
  • дерево;
  • МДФ;
  • пластикові панелі;
  • дерматин;
  • шпон;
  • скло.

Якщо у вашому під'їзді працює консьєрж, то можна вибрати дорожчу зовнішню обробку. В іншому випадку ви ризикуєте, що вона буде зіпсована вандалами, тому немає сенсу переплачувати. При виборі внутрішньої обробки врахуйте інтер'єр квартири і особисті переваги.