Різне

Чи можна вступити в СРО з розстрочкою

Не так здавна скасували ліцензування будівельних робіт, внесено відповідні зміни в законодавство РФ. Всім, хто займається діяльністю, пов'язаною з ремонтом і будівництвом запропоновано створювати проф об'єднання. Іменуються ці об'єднання «саморегульовані організації» і ховаються за абревіатурою СРО.

Допуск до будівельних або ремонтних робіт зараз можна отримати, тільки вступивши в СРО, отримавши документи про це. Вступ до саморегульовану компанію будівельників варто засобів. Потрібно внести внески до компенсаційний фонд, інші внески. Ми хочемо запропонувати допомогу при вступі до СРО.

Сума в різних СРО коливається від 10 тис. Руб. до 100 тис. руб. Багатьом будівельним організаціям вона здається великою. В якості кандидатури якісь організації пропонують вступити в СРО в розстрочку, при всьому цьому беруть на себе наповнення всіх документів, збір всіх підписів. Підприємство, яке займається будівництвом, може відразу бути в рядах будівельної, проектної, дослідницької та енергоаудиторської СРО.

Як вступити в саморегульовану компанію? Спочатку, потрібно обрати з переліку напрямів СРО те, яким ви будете займатися, специ якого профілю представлені в вашої компанії в більшій кількості. Після визначення напрямку і вибору систематизації настав час приступати до збору всіх потрібних документів, перелік яких не так і малий. Стануть в нагоді і нотаріально завірені копії, та документи з печаткою компанії, і дипломи працівників, плюс ще величезна кількість інших. Стрімко зібрати документи і самостійно пройти всі процедури можна в цьому випадку, якщо у керуючих компанії є великий досвід роботи з бюрократичним апаратом.