Різне

Декоративная лепнина

Якщо ви хочете собі декоративну ліпнину і не знаєте з чого почати, рекомендуємо:
Если вас интересует декоративная лепнина, стоит заглянуть на этот сайт http://lepka.biz/masterskaya/gipsovaya-lepnina.html вы найдете декоративную лепнину отличного качества и по доступной цене.

• Як правило, кращі інтер'єри виходять, коли дизайн і стиль закладається в проект будинку або квартири ще до початку будівництва. В подальшому це допоможе уникнути помилок і розбіжностей.
• Якщо проекту немає, а приміщення вже готове, можете приїхати до нас в демонстраційний зал, наш консультант з радістю покаже асортимент і порадить найкращий варіант. Наш консультант має досвід підбору декоративної ліпнини більше будь-якого дизайнера, застосовуючи ліпнину різних стилів і ордерів в інтер'єр, кожен день. Буває необхідний виїзд майстра на об'єкт для вирішення складних завдань і додаткової консультації.
ЗображенняЛіпний декор - саме те, що вам потрібно
• Після того, як ви визначилися з ліпниною, готується кошторисна документація, договір.
• Для того, щоб почалося виготовлення ліпнини, потрібно внести передоплату зазначену в договорі.
• Термін виготовлення ліпнини залежить від обсягу, мінімальний термін виготовлення - один тиждень.
Ліпнина виготовляється в найкоротші терміни
• Після того, як ліпнина виготовлена, ви можете забрати його самостійно або ми здійснимо доставку на об'єкт. Можливі пересилання "Новою поштою" та іншими транспортними компаніями.
• Не маловажний момент від якого залежить якість і термін служби ліпнини - це установка. При неякісної встановлення гіпсової ліпнини, немає ніякої гарантії, що через рік не тріснуть стики, ліпний декор, який також виготовляється з гіпсу, не відвалитися від стелі, або вам не поставлять вироби верх ногами і т. д.
ЗображенняТак само, у нас представлені елементи декору з гіпсу
• Наш монтаж здійснюють професійні фахівці, які проходили спеціальне навчання, по виготовленню та особливостями роботи з гіпсом, і дають гарантію за свою роботу.
• Останньою стадією - є фарбування ліпного декору. Ми обговоримо з вами колір і фактуру фарби, підкажемо найкращий варіант.
• Перед здачею об'єкта клієнт приймає виконану роботу, при відсутності претензій вноситься остаточна оплата, підписується акт виконаних робіт.
Декоративна ліпнина з гіпсу - це розкіш, яка раніше була доступна тільки вищим верствам суспільства. Зараз вона доступна кожному. Ліпна майстерня «Гіпсовий і фасадний декор» є виробником гіпсового декору. На сьогодні, ми поліпшили технології виготовлення, завдяки чому зросла якість та міцність виробів.
Вже сьогодні, ви можете вибрати ліпнину будь-яких стилів і напрямків: всілякі набірні вироби, статуї, фризи, колони, стельові розетки і т. д.
Так само, є рішення для любителів вишуканої індивідуальної ліпнини! Наші дизайнери, художники і скульптори допоможуть втілити в життя ваші чудові ідеї.