Різне

Установка даху тераси

Неможливо уявити собі комфортний заміський будинок без тераси. Це чудове зона відпочинку для всієї родини після напруженого робочого тижня, тому вона повинна бути зроблена з високоякісних матеріалів. Зазвичай, терасу будують по краях будинку або перед ним у вигляді просторого ганку.

Если вас интересует керамическая черепица, стоит заглянуть на этот сайт 212b.ru вы найдете керамическая черепица. Продажа прямо со склада отличного качества и по доступной цене.

Є не тільки лише 1-поверхові або двоповерхові тераси, а й висотні. Для високоякісного монтажу даху можна використовувати різні залізні кріплення або зробити кроквяний черевик. Найдосвідченіший майстер розтлумачить і покаже, як правильно це зробити. для виконання всіх цих робіт потрібні різні ІНТСРУМЕНТ. Великою популярністю користується інструмент Wolfcraft та електроінструмент PROXXON.

Потрібно покласти два бруски так, щоб вийшов відповідний кут. Далі за допомогою кутника позначити розмітку в місці нахилу крокви на нижній брус даху. Смуги розмітки слід расчертить на обох сторонах нижнього бруса. Закріпіть кроква в похилому положенні на десктопі, так як так зручніше буде зробити перший розпил. Перед тим, як вирізати останню частину маленького трикутника, укладіть кроква вниз пазом.

Потрібно ретельно очистити пропив стамескою, бо навіть маленькі залишки волокон можуть стати головною передумовою перекосу, при укладанні крокви на нижній брус. За допомогою шурупів закріпіть кроква під кутом з нижнім брусом. Можна також використовувати один довжелезний шуруп, який поглиблюється до нижнього бруса і міцно тримає кроква. Пам'ятайте, що шия шурупа повинна бути такою ж по довжині, що і деталь, яку слід міцно зафіксувати. Саме такий шуруп відмінно впорається з цим завданням. Необхідно підкреслити, що тераса дoвoльнo «капрізнoe» удoвольствіe дажe в зімнee врeмя онa требуeт уходa. Тaк чтo чeм качeственнee будeт мaтеріaл, тeм мeньшe хлoпoт у вaс будeт в будущeм.