Різне

Мощена доріжка в саду своїми руками

Кожен власник заміського котеджу або індивідуального будинку марить про те, щоб облаштувати свої володіння і зробити біля будинку або в саду високоякісні і прекрасні доріжки. Бажано, щоб вони залишалися симпатичними не тільки в літній період влітку, та й взимку, також не просідали і не розповзалися.

Хоча в умовах нашого клімату цього досягти не так просто, але можливо, якщо слідувати нашим радам. По-1-х, мощені доріжки слід починати споруджувати виключно в непогану погоду, і після того, як будуть закінчені інші роботи по будівництву. Найкраще запланувати споруду з початку травня до закінчення серпня, так як в даний період встановлюється тепла і суха погода. Підмерзла або волога грунт не допоможе втілити мощення так чудово, а через кілька місяців ви помітите незадовільний підсумок вашої роботи. Потрібно також за раніше прокласти всі підземні комунікації і закінчити на прилеглій місцевості лад роботи.

По-2-х, принципово суворо дотримуватися наміченого плану. Це означає, що облагороджування доріжок в саду ви почнете з складання проекту. Слід чітко визначити, де проходитимуть доріжки, які з їхніх будуть вживатися частіше, а які - рідше. Крім того, форма доріжок має також величезне значення. Якщо для вас подобаються прямі смуги і традиційний стиль, для вас підходять рівненькі звичайні доріжки. Хоча, витіюваті, зигзагоподібні стежки будуть краще дивитися в саду. Але запам'ятайте, що веде до входу будинку доріжка - Повинна бути найширшої.