Різне

Купить минеральную вату в Днепре

До холодів потрібно готуватися заздалегідь - про це ми прекрасно знаємо. Тому ще влітку замислюємося про заміну старих батарей, а коли температура на вулиці знижується, все так же мерзнемо, незважаючи на проведене дорогий ремонт. Знайома ситуація? Утеплятися потрібно правильно!

Если вас интересует купить минеральную вату в Днепре, стоит заглянуть на этот сайт uks.dp.ua вы сможете Купить минеральную вату в Днепре отличного качества и по доступной цене.

Як сучасні, так і старі неутеплені споруди, втрачають в середньому до 62% енергоефективності! Що ж робити? Відповідь проста - застосовувати якісну теплоізоляцію! Всі теплоізоляційні матеріали більш-менш ефективно утеплюють житло, але мінеральна вата, ціна за м2 якої незмінно доступна пересічному споживачеві - завжди залишається найбільш затребуваною.

Вибирайте мінеральну вату високої якості

 • Скляна вата - це мінеральна вата, яку виробляють з розплаву скла.
 • Кам'яна вата - це базальтова мінеральна вата, яку виготовляють з різних гірських порід.
 • Шлакова вата - матеріал, який отримують з доменних шлаків.

Який же вид мінеральної вати вибрати. Щоб визначитися, давайте розглянемо деякі особливості кожного матеріалу.

Так чи хороша скляна мінеральна вата?

Скловата - універсальний утеплювач, основною перевагою якого є простий монтаж, з яким впорається навіть неспеціаліст, а також прекрасні звуко- і теплоізоляційні якості. Скляна мінвата, вартість якої вельми приваблива, має високу міцність, пружність і стійкість до вібронагрузкам, але має також і один суттєвий недолік - вона шкодить здоров'ю людини. Часто в ході монтажу мікрочастинки скловолокна потрапляють в повітря, а потім можуть проникати в легені або осідати на слизових людини. Скляна мінеральна вата, купити яку можна в будь-якому магазині, здатна викликати алергічні реакції, а при постійному контакті - навіть різні захворювання дихальних шляхів.

Шлакова мінвата: ціна або здоров'я?

Саме виграшне пропозицію: базальтова мінеральна вата

 • Низька теплопровідність. Кам'яна вата або мінеральна вата, ціна за м3 якої доступна кожному, має коефіцієнт теплопровідності в районі 0,042- 0,048 Вт / м К, а значить, відмінно утеплює.
 • Висока механічна міцність. Завдяки особливій структурі, в якій волокна розташовані за принципом решітки, базальтова мінеральна вата володіє високою жорсткістю. Щільність базальтової вати становить 30-100 кг / м3.
 • Хороша звукоізоляція. Утеплюючи приміщення або промислове обладнання базальтової мінватою, Ви не тільки досягаєте низьку теплопровідність, а й знижуєте рівень шуму!
 • Стійкість до різних температур. Базальтова, ціна за упаковку якої зависитот багатьох чинників, має схожі характеристики: не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -60?С до + 700?С.
 • Вогнестійкість. Базальтова мінеральна вата відноситься до класу НГ - негорючих матеріалів. Вона зводить до мінімуму ризик поширення полум'я і не виділяє шкідливих речовин при загорянні.
 • Хороші фізичні характеристики. Мінеральна вата на основі базальту має гнучку, еластичну структуру, яка гарантує щільне прилягання і простоту монтажу. До того ж, її дуже легко перевозити.

Мінеральна вата випускається в рулонах, матах, циліндрах. Яку базальтову мінвату купити, залежить від її призначення. Відмінно зарекомендувала себе у всіх сферах теплоізоляційних робіт мінеральна вата Rockwool, купити яку - значить надійно вкласти кошти, адже термін служби мінвати Роквул - понад 50 років !.

Вата мінеральна, ціна якої виправдана якістю, успішно застосовується для ...

 • Утеплення підлог, горищних перекриттів і плоских і скатних покрівель,
 • Теплоізоляції саун і лазень,
 • Утеплення резервуарів і технологічних апаратів,
 • Ізоляції повітропроводів і газоходів,
 • Звукоізоляції будь-яких приміщень,
 • Теплоізоляції трубопроводів.