Різне

Наливні підлоги в заміському будинку

Самое популярне підлогове покриття зараз для заміського будинку - високотехнологічний полімерний наливний пол. Жоден звичайний метод покриття підлоги, наприклад, за допомогою лінолеуму або плитки, не забезпечують таких експлуатаційних характеристик як даний вид покриття.

Завдяки власній універсальності наливні підлоги вживають при організації місця не тільки житлових приміщень, та й виробничих цехів. За допомогою їх інтер'єрах приміщень присвоюють естетично симпатичний і виразний вигляд. За зовнішнім рисам наливні промислові підлоги дуже наближені до текстурі рідкого лінолеуму - поверхня при висиханні набуває глянцевий вигляд, єдина відмінність - на ньому ніколи не буде швів і з'єднань, поверхня буде цілісною і ідеально рівною.

Незважаючи на свої зовні симпатичні характеристики, наливні підлоги в більшості випадків вживають при обробці підлог в промислових приміщеннях. Завдяки полімерним матеріалам, які вживають в якості бази наливних підлог, матеріал істотно поліпшуються експлуатаційні властивості бетону.

Використовувати наливний пол на підприємствах прибутково мінімум з двох причин: по-1-х декору приміщення надаються особливі риси, а по-2-х - така підлога може прослужити кілька десятиліть поспіль навіть при найбільш грізних критеріях експлуатації. Наприклад, в європейських країнах розробка наливних підлог застосовується при будівництві промислових комплексів вже більше півстоліття, а ось в штатському будівництві ця розробка тільки починає отримувати свою славу.