Різне

Підлоговий плінтус - яким буває

Якщо збираєтеся робити ремонт в заміському будинку, особняку, квартирі або офісі потрібно направити свою увагу навіть на найменші деталі, які можуть бути і непримітними. Кожен ремонт завершується тим, що слід зміцнювати плінтуса, адже він багато чого означає.

Для того щоб приховати якісь опуклості, які утворюються на краях, з'єднання на підлоговому покритті вживають особливий підлоговий плінтус. Плінтус для підлоги зробить кімнату затишною, і підкреслить той факт, що ремонт вже закінчено. Сучасний підлоговий плінтус може служити не тільки в якості декору, та й з його допомогою можна запроторити різні дроти, в тому числі і проводку. Для цієї мети є особливі плінтуса в яких є кабель канал.

Серед усіх видів варіантів, плінтус пластмасовий користується великою популярністю, тому що він має ряд переваг. Адже у нього завищена водостійкість, він абсолютно не деформується навіть при попаданні НЕ величезної кількості води. Такий плінтус має симпатичний вигляд і його зовсім не складно прикріпити. Якщо асоціювати з деревним плінтусом, то пластмасовий плінтус не просить додаткового догляду (фарбування), і не піддається впливу миючих засобів.

Виготовляється пластмасовий плінтус з полівінілхлориду. Його перевага полягає в тому, що він більш пластичний, ніж інші матеріали. Такий плінтус можна встановлювати, навіть якщо стіни будинку будуть нерівними. Щоб його легше було згинати, то необхідно підігріти до 70 градусів, виключно в місці згину. До того ж такий плінтус ще дешевше, ніж деревне. Щоб прикріпити такий плінтус досить знати розміри кімнати, придбати плінтус відповідного кольору і придбати елементи для з'єднання.