Різне

Зовнішнє освітлення на місцевості котеджу та Системы учета энергоресурсов в жилых домах

Безумовно, що забезпечення приміських будинків освітленням зовнішнього типу - не розкіш, а необхідність. Але дуже важливо, щоб крім власної функціональності, освітлення було і типовим прикрасою. Різні вуличні ліхтарі та освітлювальні прилади допомагають зорієнтуватися в непроглядній нічній імлі, заливаючи своїм світлом місце вулиць та під'їзди будинків.

Если вас интересует системы учета энергоресурсов в жилых домах, стоит заглянуть на этот сайт http://www.ru.all.biz/sistemy-ucheta-energoresursov-v-zhilyh-domah-bgg1065787 вы найдете подключение к сетям, которые являются инженерно-техническим обеспечением отличного качества и по доступной цене.

Різні прожектора і технічні ліхтарі стовідсотково висвітлюють місцевість парковок, спортивних майданчиків, теплиць і решти. У міру потреби, можна красиво висвітлити архітектурні особливості у вигляді арок, прекрасною ліпнини, колон та іншого за допомогою декоративного підсвічування або спрямованими променями освітлювальних приладів, розташованих знизу, на невеликій відстані. Дeкорaтівнoe освeщeніе помогaeт подсвeтіть дoм так, чтoби він виглядeл еффeктно і в тeмноте. І якщо у власника котеджу з'являються якісь питання про світильники або в загальному про висвітлення, то можна проконсультуватися у професіоналів у цій сфері.

Місцевість майданчиків, терас і сходів в імлі можна освітити за допомогою світлодіодних шнурів або світильників-маркерів, намотаних на перила або розміщених по периметру, позначивши тільки обриси потрібної площі.

Для автоматичного режиму роботи якісь освітлювальні прилади облаштовані особливим електричним пристроєм - датчиком стеження. Він дозволяє включити освітлення, при виникненні в радіусі діяння пересувається об'єкта величезного розміру. Приміром, людини. Радіус дії цього пристрою - приблизно 10-20 метрів, а час висвітлення тривати від 5 секунд до П'ятнадцять хвилин. Включення відбувається автоматом і, завдяки порогу спрацьовування, реагує лише на великі предмети. Іншими словами, якщо в радіус дії ненавмисно потрапить дрібне тварина, то датчик не спрацює. Включається освітлювальний прилад на певний час, тривалість якого можна налаштувати самостійно.