Різне

Натуральні рослинні теплоїзолятори для стінок

Особливо в зимовий період року хоч який приміський будинок потребують теплою «одязі», що виготовляється з льону і конопель. Про корисність утеплення говорити не доводиться, тому що натуральні матеріали володіють антибактеріальними якостями, які відмінно зберігаються в теплоізоляторі.

Если вам нужна горячая линия, стоит перейти на этот сайт slcc.kz вы найдете горячая линия которая вас порадует своим качеством.

Крім того, лляну теплоізоляцію можна використовувати більше 70 років, тому волокна льону довго зберігають свою структуру, а зроблений з їх теплоізолятор відмінно тримає свою форму і не здатний до усадки.

Важко сказати, коли в будівництві дерев'яних будинків почали використовувати рослинні волокна в ролі міжвінцевих ущільнювачів. Зараз не знайдеться такої людини, яка б не зумів розпізнати дерев'яний зруб, законопаченние залишками первинної переробки льону - клоччям. Російський виробник налагодив рулонне створення стрічкової клоччя і лляного повсті. Вони, безумовно, зручніше у використанні, так як виключають необхідність додаткової конопатки і відрізняються рівномірністю стрічки по ширині і товщині.

Для всіх цінителів природних матеріалів стало подарунком виникнення теплоизоляторов з короткого льняного волокна, що складається з льняного волокна (на 85%) і з зв'язує речовини (на 15%). У якості останнього можуть включатися складові на базі крохмалю або безпечні для здоров'я людини штучні волокна. Наприклад, такою речовиною може бути поліестер. Такий матеріал працює як фільтр: ліквідує запахи, очищає повітря і пригнічує дію хвороботворних мікробів. Пропускаючи через себе воду і не накопичуючи конденсат, теплоизолятор здатний зберігати теплоізоляційні характеристики, т.к. володіє капілярної структурою. Тому будівництво будинку може здійснюватися без обов'язкових для інших випадків парозахисної плівок.