Різне

Маленький котедж з пінобетону на 175,2 кв.метрів - новий проект

Дуже нерідко на практиці процес будівництва особняків може затримуватися на один або декілька сезонів. Майже завжди це тягне за собою значні фінансові втрати, так як ціна лад послуг і матеріалів з кожним сезоном постійно збільшується. Зупинка процесу будівництва може стати наслідком відсутності проектної документації з будівництва котеджу.

Тому, якщо будівництво починається без проекту самого будинку, то наслідки можуть бути дуже суворими і повністю непередбачуваними.  

Презентований новий проект будинку з пінобетону під заголовком Я 251-2 має простотою форм і має дуже привабливий зовнішній вигляд. Тригранний еркер, полувальмовая дах зі скатними ухилами і світлі фасади неодмінно привернуть до себе увагу оточуючих і обворожат власної презентабельністю. Вхід захищається від опадів ганком закритого типу. Проходячи через ганок можна потрапити в тамбур, які має інтегровані шафи для розміщення в їх верхній одяг. Далі погляд приковує до себе просторий хол. З холу можна перейти в кожне приміщення на нижньому поверсі. По широких сходах також можна дістатися до мансарди. Мансарда складається з 3-х спалень, роздягальні та загальної ванни. З обох спалень можна вийти на просторий балкон.

Планування даної моделі котеджу дуже зручна і комфортна. Найбільше розширення застосовуваного актуального місця вирішується за допомогою використання трикутного еркера. Приміщення вітальні з кухнею-їдальні і холом з'єднується унікальними арками. Шикарні інтер'єри неодмінно дозволять для вас оцінити всі плюси планування. Ціна будівництва буде залежати від професіоналізму компанії-підрядника.