Різне

Новий проект для елітного приміського котеджу на 594,0 кв.м.

Приміський будинок, побудований за проектом ЕК 594-0, являє собою споруду у традиційному стилі Дев'ятнадцять століття. Оригінальне дизайнерське оформлення, яке підпорядковується одному декоративному прийому, присвоює заміського котеджу дуже представницького зовнішнього вигляду.

Если вас интересует массивная доска Косвик, стоит заглянуть на этот сайт www.evro-parket.ru вы найдете массивная доска Косвик отличного качества и по доступной цене.

Ніжні кольори бежевого фасаду гідно змішуються з балконами, колонами, скляними еркерами і терасами, які роблять функції додаткових декоративних частин. На нижньому поверсі розміщені приміщення загального призначення: кухня з їдальнею і простора вітальня. Для декорації можна обрати вітражі для кухні. У структурному плані гостинного приміщення - житлова площа з великими вікнами і шикарними еркерами зі скла. Близько холу знаходиться гардеробне приміщення. По довгому коридору можна потрапити в гостьову кімнату, біля якої і знаходиться санвузол. Просторий передпокій має вихід на ганок, біля якого знаходиться приміщення басейну.

Проект ЕК 594-0 елітного приміського котеджу котедж був створений для тих людей, які справді цінують свій час, обожнюють активний стиль життя і клопочуть про власне здоров'я. На цокольному поверсі розміщується особливе приміщення для прийняття водних процедур і занять спортом, також господарська і техно зона. Приміський будинок містить в собі кімнату для відпочинку, сауну, роздягальню, санвузол і душ. По сходах можна потрапити на нижній поверх і поплавати в просторому басейні. Сам тренажерний зал має досить велику площу.

2-ий поверх котеджу за проектом ЕК 594-0 вміщує хазяйську і дитячу спальні, також ділової кабінет. Основна спальня обладнана своєю ванною і місцем для гардероба. Потрібно також відзначити, що всі інженерні системи виносяться на цокольний поверх згідно з проектом.