Різне

Облицювання брусового будинку - це прекрасно

Брусовий будинок можна облицювати в кілька методів. Перший - це будівля з клеєного бруса. Створення такого типу містить у собі як перший клас чистоти, так і колоди з ламелей, які не піддаються викривленню. Черговий захоплюючій особливістю буде те, що браковані ділянки на деревині відсутні, тому що вирізаються у виробничому процесі.

Зрештою виходить, що через копітко підігнаних розмірів бруса, будинки можна збирати в короткі терміни.

Що стосується внутрішніх і зовнішніх стінок, то вони мають гладку поверхню. Перекриття не згнивають і не "заростають" грибком, тому що оброблені спеціальними засобами на виробничому кроці. Величезним плюсом є і передбачення пазів для наступного прокладання теплоізолятора. Ось тому будинку, при будівництві яких був застосований пиломатеріал, майже завжди вимагають додаткової облицювання. Ну, а оздоблення сайдингом, наприклад, створить можливість не тільки утеплити його і захистити від негоди, так і дасть витонченості зовнішньому вигляду. Вибравши такий тип, як канадський сайдинг Mitten, ви отримаєте гарантію на весь термін експлуатації. До того ж, він заховає теплоізолятор.

Саме цей облицювальний матеріал має величезну кількість деталей і комплектуючих, за допомогою яких можна без проблем оформити двері та віконні прорізи. Що стосується колірної палітри канадського сайдинга, то вона дуже широка і ви можете підібрати саме той колір, який вам потрібен. Завдяки такій облицюванні ви можете зробити захоплюючий дизайн. Звичайно, всю роботу можна виконати своїми силами, але краще, все-таки, запросити команду експертів, які зроблять це якісно і стрімко.