Різне

Впровадження газобетонних блоків в будівництві

Багатьом незрозумілий підвищений інтерес будівельників до газобетону, адже це порівняно новий і незнайомий матеріал, який не так давно почав масово вживатися при будівництві будівель. Газобетон користується великою популярністю, він залишив позаду традиційні будівельні матеріали за рахунок власної унікальної легкості і особливої ​​пористої структури.

Для виробництва блоків вживають дешевенькі складові: воду, кремнезем, газообразователь та загусники. Це і є показником низької ціни таких блоків. При затвердінні такої маси при певних критеріях з'являється ячеистая жорстка субстанція, яка і є газобетоном.

Маленька маса даного матеріалу пояснюється низькою щільністю. Якщо асоціювати цегельний і ніздрюватий блок 1-го і такого ж розміру, то першою буде в 6 разів важче другого. Але по міцності і збереженню тепла газобетон нічим не поступається цеглі, а транспортувати його ще легше. Фахівці стверджують, що будівництво будинки з газосилікату - це розробка майбутнього.

Чергове перевага даного матеріалу - це легкість його обробки. Для цього не доведеться брати особливі дорогі інструменти. Виробники стверджують про великі теплоізолюючих властивості таких блоків, хоч цей показник ще не пройшов перевірку часом. Даний матеріал, так само як і інші, не позбавлений і недоліків, наприклад, внаслідок величезних навантажень під час коливань будівельних споруд, на стінках можуть здатися тріщини. У такому випадку фасад будівлі може постраждати. Але таких деформацій реально уникнути, якщо використовувати під час будівництва арматуру, тим паче несуча здатність конструкції не мучиться від цього.  .