Різне

Оновлюємо старий паркет

Щоб паркет знову виглядав приголомшливо, слід повернути його початковий зовнішній вигляд, і для цього допомогу спеца повністю не знадобитися. У вирішенні цього питання ви зможете впоратися самостійно за допомогою тоніровочних коштів з урахуванням дотримання специфічності роботи.

Тонування паркету здійснюється засобом морилки, кольорового лаку, спеціального олії і воску. Впровадження воску в цьому процесі є самим екологічним методом, так як при його виготовленні вдаються до масел рослинного походження і воску. Якщо паркет в певному місці відійшов, то можна використовувати спеціальний клей для паркету.

При тонування паркету лаком на його поверхні з'являється захисна плівка, маслом - відбувається проникненні складу в деревину на товщину кількох мм, воском - з'являється формування шару захисту на поверхні. При всьому цьому покриття маслом знижує знос деревної породи, захищає підлогу від згубного впливу води. Так як колірне і фактурне покриття паркету грає головну роль в дизайнерському рішенні приміщення, варто визначитися з тим, якого декоративного ефекту хочеться домогтися.

Засобом використання масла в обробці можна досягти збереження природного кольору деревини, методом двошарового нанесення фінального масла без колірного пігменту з жорстким воском. Масло також допоможе виконати тонування, яке імітує колірну палітру дорогих деревних порід, може бути також майбутнє покриття паркету яскравими фарбами. Кольорова прозора тонування проводиться дуже наближеними до початкового кольору деревної породи тонами або на тон нижче. Для того щоб добитися не дуже насиченого тону, рекомендується змішати масло і тьмяний тон. Для заслуги остаточного результату потрібно врахувати характеристики і ступінь обробки деревини.