Різне

Впровадження декоративної штукатурки в кухні

Кухня є більш популярним місцем для проведення ремонту. І це пов'язано не тільки з тим, що тут ми проводимо досить багато часу, та й з тим, що під впливом зайвого тепла і пари, поверхня приходить в непридатність. Це проявляється в потемнінні декоративних частин стінок і поверхонь кухні, їх жовтизна або навпаки придбання попелястого окрасу, поєднаного з плямами жиру і сірки.

Здавалося б, є вихід в установці керамічної плитки або керамограніта, та й тут є труднощі, пов'язані з осіданням жиру і потемнінням країв, ну і не дасть цей матеріал здатності польоту фантазії. Найкращий вибір, представлений передовими розробками, це нанесення декоративної штукатурки, яка просто витримує вологе прибирання і при всьому цьому не змінює свій колір і фактуру.

В умовах підвищеної температури, декоративна штукатурка відмінно зберігає свій зовнішній вигляд завдяки частинкам піску, мармурової крихти, при всьому цьому додаються рослинні волокна. Ви зможете обрати та придбати декоративну штукатурку на аква, акрилової або латексної базі, забарвити її в будь-якій приємний вам колір шляхом додавання спеціального пігменту в початковий матеріал.

Декоративна штукатурка відмінно тримається на будь-якій поверхні, і володіє завищеною міцністю. Проявіть всю свою фантазію під час проектування дизайну свого коханого приміщення, підібравши саме той варіант, який більш точно відображає ваш характер або просто емоції, декоративна штукатурка допоможе зробити унікальний інтер'єр.