Різне

Впровадження інформаційно-розрахункової програмки в будівництві

«Smeta.ru» - це програмний комплекс, який облаштований повнофункціональної інформаційно-серверної системою з клієнт-серверної базою, яка дає можливість виробляти діяльність будівельних компаній будь-якого рівня. Будівельна програмка кошторис ру дозволяє огорнути роботу проектувальників, кошторисників, інвесторів і потреби замовників.

Если вас интересует кирпич облицовочный, стоит заглянуть на этот сайт agroprombud.com.ua вы найдете кирпич облицовочный цена отличного качества и по доступной цене.

Комплекс вживається для складання та коригування будівельно-кошторисної документації. Тут комфортно зберігаються місцеві, об'єктні та зведені кошториси, проводяться ресурсні розрахунки. Система дозволяє скласти накопичувальні відомості, вести документацію про хід робіт, вести контроль будівництва, і тримати під контролем роботу виконавців. Зберегти відомості, акти та форми документів стосуються будівельних робіт.

Комплекс Smeta.ru відкриває подальші здібності:
- Складати кошториси будівництва різною труднощі. Вдачі, коригувати, зберігати і роздруковувати документацію.
- Проводити кошторисні розрахунки за формулами і шаблонами хоч який труднощі, також просто перелічити кошторисну вартість по модифікованим цінами. Для складання кошторисів можна використовувати різні способи: базовий, ресурсний, базисно-індексний, ресурсно-індексний, змішаний і компенсаційний.
- Тримати під контролем весь процес, складати акти приймання та відомості накопичувального характеру.
- Проводити контроль витрати будівельних матеріалів.
- Вести бухгалтерський облік витрат матеріалів.
- Проводити обмін інформацією в багатокористувацької мережі і визначати права користувачів, що мають доступ до інформації.