Різне

Впровадження кранів в будівництві будинків

Більше людей воліють жити за містом, у зв'язку з цим приміське будівництво переживає власний «бум». Для будь-якого будівництва потрібна особлива техніка. Найголовніші машини в даній справі - бульдозер і підйомний кран. За допомогою першого можна вирити котлован під фундамент або траншею - на цьому функції бульдозера вичерпані.

На підйомний ж кран покладаються більш суворі функції, і він на будівельному майданчику потрібно з початку і до закінчення будівництва. Будівельну техніку краще не брати, а брати в оренду. У фінансовому плані оренда крана набагато прибутковіше, до того ж специ компанії орендодавця завжди допоможуть змонтувати кран. У випадку, якщо у забудовника немає власного «кранівника», компанія також надасть спеца.

Компактні підйомні крани застосовуються при будівництві низьких будинків і особняків, бо при їх будівництві не потрібно підняття багатотонних вантажів. Не погана маневреність таких кранів дозволяє працювати їм у таких місцях, де буденний кран не розвернеться. Компактні крани не тільки переміщують вантажі і лад матеріали, вони відмінно управляються з демонтажем старих будівель. За допомогою кранів «малюків» можна переміщати вантажі не тільки знизу вгору, він відмінно впорається і з переміщенням будівельних матеріалів в горизонтальному напрямку.

Механізм управління компактним підйомним краном може бути електронним, пневматичним або ручним. Враховуючи маленькі обсяги робіт на особистих об'єктах, установка стаціонарного будівельного крана може зайняти набагато більше часу, ніж самі роботи. Тому для маленьких лад об'єктів краще підходять компактні пересувні крани.