Різне

Впровадження річкового піску в будівництві

Річковий пісок - Це натуральний природний мінерал, що має особливу цінність в якості будівельного матеріалу завдяки його найвищого ступеня чистки. Даний факт пояснюється тим, що пісок добувають з річкового дна, внаслідок чого не потрібно додатково його обробляти.

По структурі річковий пісок складається з гладких частинок, і на відміну від іншого піску не містить у своєму складі глини та інших домішок. Сучасний будівельний ринок являє нам річковий пісок у всіх 3-х фракціях: великий, середній і маленькою. Компанії пропонують пісок річковий з доставкою. Впливом проточних вод визначаються і фізичні характеристики річкового піску. Завдяки ним він має жовтуватий або сіруватий колір, а форма частинок гладка і кругла. Все це відрізняє його від кар'єрного піску, також робить більш симпатичним за зовнішнім виглядом.

Роботи по обробці, декоративна обробка - всі ці види будівельної діяльності важко уявити без використання річкового піску, а багато сучасних видів фактурної обробки без його використання просто неможливі. Крім цього, річковий пісок володіє великою кількістю інших плюсів. Наприклад, при змішуванні штукатурних сумішей він не вступає в реакцію з іншими елементами.

Не обходяться без піску і дизайнерські рішення приміських будинків і ділянок. Часто він потрібен для створення різних доріжок і клумб на присадибної місцевості, з його допомогою ще простіше укласти тротуарну плитку. Чергове безперечне достоїнство річкового піску полягає в екологічності. І нехай його вартість досить висока, зате він не завдає жодної шкоди людині та навколишньому природному середовищу.