Різне

Впровадження паль при спорудженні фундаменту

Фундамент визначає стабільність всієї споруди надалі, тому при виборі його типу потрібно врахувати стан грунту, вага і розміри споруди, розміщення і рельєф ділянки, економічні витрати й інші причини. Якщо для певного будівництва хорошим варіантом є фундамент на гвинтових палях, його можна сконструювати відмінно і стрімко.

До початку будівельних робіт по периметру майбутнього будівництва роблять контрольні буріння. Палі розташовуються нижче глибини замерзання землі, але ця глибина вибирається вище водоносних шарів приблизно на 1,5-2м. Гвинтоподібні палі ставляться на за раніше приготований ділянку, дбайливо переноситься злачний грунт і місце засипається піском. Даний захід допомагає зменшити вогкість під будинком, зробити краще збереження фундаменту.

Установка паль можна створювати своїми силами, але при цьому необхідно вірно дотримуватися технологію. Зберігають бетонні палі штабелями, укладаючи торці в одну сторону. Палі укладають горизонтально, розміщуючи між їх рядами захисні прокладки, розташовуючи їх поруч з монтажними петлями. Висоту штабелів роблять менше 2,5 метра. Підняття і транспортування паль для наступного монтажу передбачає впровадження особливих стропувальних петель, які виключають пошкодження цих деталей і поява небезпечних для життя людей ситуацій. Придбати палі можна в містечку Тобольськ по прибутковою вартості.

Виконана з гвинтових паль конструкція фундаменту повинна бути жорсткою. За допомогою швелера домагаються бездоганною рівності фундаменту. Але, якщо ділянка, на якій проводиться будівництво похилий, можуть з'явитися додаткові труднощі. При установці паль більше 1-го метра над поверхнею роблять додаткову обв'язку.